Akü Hurdası

Akü Hurdası

Ak Metal Hurdacılık, temel faaliyetleri hurdacılık işleri, akü alımı, her türlü akü alımı ve hurda satışı işi yapar. Konusunda Akü Alımı piyasasında önemli bir paya sahip olan şirketimiz, Türkiye genelinde de geniş yer teşkil etmektedir. Şirketimiz Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşları akü alımı yapmaktadır.

Akü Hurdası

Akü Alımı ve Satımı

İstanbul’da akü alımı yapan firmamız hurda değerinde alıyor anında nakit ödüyor. Bir telefonunuzla İstanbul bölgesinde akülerinizi kapınızda alınır. İstanbul’da akü hurdası yoğun olarak alımını yaptığımız hurda çeşitlerinin başında gelmektedir. Sizde işinize yaramayan akü hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırın. Hem doğayı kirletmeyin hemde para kazanın.

AKÜ HURDALARINIZI ALIYORUZ

Marmara bölgesi başta olmak üzere İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasının neresinde olursanız olun yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmek. Bizi arayın tüm akü ve hurda türlerini kapınızdan alalım, ödemenizi aynı gün nakit olarak yine kapınızda alın.

Ak Metal Hurdacı olarak Tüm hurdalarınız özenle gelip taşınmakta ve değerinde alım yapılmaktadır. Akü Hurda alımı, Akü alımı ve satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Sizde akünüzü yüksek fiyattan satarak paraya dönüştürmek isterseniz hemen arayın: 0544 854 32 91

Akü Hurdası Anahtar Kelimeler

Akü Hurdası Alan Yerler

Akü Alan Firmalar

Hurda Akü Alanlar

Akü Alımı – Satımı

Akü Hurda Fiyatları ve dahası

Hemen Ara
× WhatsApp