Akü Hurdası

Akü Hurdası

Ak Metal Hurdacılık, temel faaliyetleri hurdacılık işleri, akü alımı, her türlü hurda alımı ve hurda satışı işi yapar. Konusunda Akü Alımı piyasasında önemli bir paya sahip olan şirketimiz, Türkiye genelinde de geniş yer teşkil etmektedir. Şirketimiz Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarından hurda alımı yapmaktadır.

Akü Alımı ve Satımı – Hurdacılık Hizmetler

Ataşehir’de hurda alım satımı yapan firmamız hurda değerini anında nakit ödüyor. Bir telefonunuzla İstanbul civarından hurdalarınız alınır. İstanbul’da akü hurdası yoğun olarak alımını yaptığımız hurda çeşitlerinin başında gelmektedir.

AKÜ HURDALARINIZI ALIYORUZ

Ataşehir başta olmak üzere İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasının neresinde olursanız olun yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmek. Bizi arayın tüm akü ve hurda türlerini kapınızdan alalımödemenizi aynı gün nakit olarak yine kapınızda alın.

Ak Metal Hurdacı olarak Tüm hurdalarınız özenle gelip taşınmakta ve değerinde alım yapılmaktadır. Hurda alımı, Akü alımı ve Ataşehir hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

İstanbulda İnşaat Hurdası, Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Alüminyum Hurdası, Kablo Hurdası, Akü Hurdası, Ataşehir Çinko Hurdası, Elektronik Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası ve çeşitli hurda türleri alımı yapmaktayız.

Sizde akünüzü satarak paraya dönüştürmek isterseniz hemen arayın: 0544 854 32 91