Altunizade Hurdacı

Altunizade Hurda Alım ve Satımı

Sanayi hurdaları, geri dönüşüm özelliği sayesinde sanayi sektörü ve ülkemiz için oldukça faydalıdır. Firmamız, kurumsal kimliğinden ödün vermeden, profesyonel bir şekilde hurda sektöründe hizmet vermektedir. Diğer ülkelerde olduğu gibi bizim ülkemizdeki ham madde sorunu da altunizade hurdacıları sayesinde çözüme kavuşturulmuştur. Elde bulunan ve satması düşünülen hurdaları, uzman ekibimiz en iyi fiyattan satın almaktadır. Güncel fiyatlar ile eldeki hurdalar paraya çevrilmektedir. Hurdaların çeşidine göre fiyatlar da çeşitlilik göstermektedir. Demir, çinko ve bakır gibi metallerin yanı sıra içecek kutuları ve kablo alımları da yapılmaktadır. Ayrıştırılmış metaller altunizade hurdacıları tarafından güncel fiyat listesi gözetilerek satın alınmaktadır. Hurda hizmeti bütün yıl yaz ve kış mevsimleri gözetilmeden yapılmaktadır.

Altunizade hurdacı, hurdacı firmaları altunizade, Altunizade hurdacıları

Altunizade Hurda Tarafından Nakit Para ile Hurdaların Alımı

Metal borsası verilerek göz önüne alınarak, hurda satmak isteyen müşterilere pratik kazanç kapısı sağlanmaktadır. Metal fiyatlar güncellendikçe altunizade hurdacı fiyatları günlük olarak güncellemektedir. Bina yıkım işlemleri esnasında çıkan metallar de altunizade hurdacı tarafından nakit para ödemesi yapılarak satın alınmaktadır. Birbirinden farklı çözüm seçenekleri ile 7/24 alım satım işlemleri gerçekleştirilir. Şahısların veya şirketlerin satacağı her hurda, aynı fiyattan satın alınmakta ve satışa sunulmaktadır. Firmamız ile iletişime geçildiği zaman aynı günde hurdalar yerinden alınmaktadır. İster Altunizade olsun, ister İstanbul’un diğer semtlerinde hurda satmak isteyen müşteriler olsun, hurda alımı için kapıya kadar gelinmektedir.

Altunizade Hurdacı Olarak Verilen Genel Hizmetler

Hurdalarınıza yüksek fiyattan alıcı bulmak isterseniz, firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Hurda satarak gelir elde etmek isteyenler, yüksek fiyattan alıcı bulduklarından elde ettikleri geliri çoğaltmış olurlar. Hurda çeşitleri arasında en fazla demir alımı gerçekleşse de, bakır gibi diğer metallerin alımı da oldukça yüksektir. Hurda kamyonları ile satılmak istenen hurdalar taşınmaktadır. Fabrikalarda bulunan ve hurdaya çıkan herhangi demir ve makinaların alımı da yapılmaktadır. Bina yıkımı yapmak isteyenler için hurda karşılığında bina yıkımının masrafları üstlenmektedir. Yıkım sonucu çıkan hurdaların alımından başka herhangi bir ücret talep hurdacı altunizade talep etmemektedir. Yıkım işleminin yanı sıra çatı söküm işlemi de özenle yapılmaktadır.

Altunizade Hurda Fiyatları

Satmayı hedeflediği hurdanın fotoğraflarını gönderen müşteriler için en iyi teklifler verilmektedir. Tonlarca atığı geri dönüşüme kazandıran hurdacı altunizade hurda satmak isteyenlere yüksek kar imkanı sunmaktadır. Bakır, akü, çelik, kurşun, plastik ve kablo gibi hurdaların alımı müşteri yararı gözetilerek satın alınmaktadır. Fabrikanızın içerisinde bulunan hurdalardan kurtulmak ve hurda temizliği yapmak için firmamız ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Uzman bir ekip her türlü hurdaların alımını gerçekleştirir ve sunduğu fiyat ile müşteri memnun edilir. Paslanmaz özelliği olan her türlü maden alımı özenle gerçekleştirilir. İstanbul bölgesi içerisinde döküm hurdaları da satın alınmaktadır. Genellikle demir madeninden meydana gelen döküm hurdaları, çeşitli geri dönüşümlerde kullanılır.

Hemen Ara
× WhatsApp