Ataköy Hurdacı

Ataköy Hurdacısı ve Müşteri Memnuniyeti

Ataköy‘de Geri dönüşümün git gide önem kazanması ve kıymetinin artması hurda sektörüne olan önemi çoğaltmıştır. Firmamız ile iletişime geçen müşterilerin elindeki hurdalar, metalin değerinde olan nakit para verilerek satın alınmaktadır. Satın alınan hurdalar çevre kirliliğini de önlemektedir. Ekonomik istihdamı güçlendiren ataköy hurdacı kaliteli ve samimi hizmet anlayışı gütmektedir. Firmamız, hurda sektöründe bir numaralı firmadır ve tüm tecrübesi ile hizmet vermektedir. Hurda konusunda insanların bilinçlenmesi ile İstanbul bölgesinde ataköy hurdacı önem kazanmıştır. Geri dönüşümü ve hurda sektörünü geri kazanım olduğu bilinci ile hizmet vermekte olan firmamız, hurda konusunda güvenilir firmaya danışmak isteyenlere de uzman destek ekibi ile destek olmaktadır.

ataköy hurdacı, hurdacılar ataköy, hurda alan ataköy

Ataköy Hurdacı Misyonu Firmamız misyonu ile geri dönüşüme büyük katkı sağlamıştır. Müşterilere, piyasa şartları koşulu ile hurda alımı için ödeme yapılmaktadır. Toplanılan hurdalar, firmamızın fabrikalarında türüne göre eritilir ve ham maddeye çevrilir. İstanbul’da hurda faaliyetlerinde bulunan firmamız, ürünü satın almadan önce hangi metal olduğunu tespit eder. Hurdaları satın alan hurdacı ataköy gerekli uzmanlığa ve belgelere sahiptir. Bir malzemenin ataköy hurda alımı yapılabilmesi için o maddenin geri dönüşüme kazandırılabilmesi gerekmektedir. Gelecek nesillere güzel bir dünya bırakmak için hurda hizmeti çok büyük önem arz etmektedir. Demir hurdaların çöpe atılması yerine firmamıza satılması bireyin kendisi için ve yaşadığı dünya için yapabileceği en doğru yoldur.

Ataköy Hurdacıları

Ataköy Hurda ve Geri Dönüşüm Elindeki hurdalardan kurtulmak isteyen müşterilere bir telefon uzaklığında olmakla birlikte bütün hurda işleri itina ile halledilmektedir. Ataköy ve çevresinde yıllardır tanınmış olmakla birlikte bu çevrede 7/24 hizmet vermekteyizdir. Mağaza, ev, iş yerlerindeki atıklar için ataköy hurda alımı yapılır ve satın alınan hurdalar anında paraya çevrilir. Firmamıza yüklenen tek sorumluluk hurda alımı olmamakla birlikte satın alınan hurdaların geri dönüşüme çevrilmesi görevi de vardır. Müşterilerdeki mevcut hurdalar dürüstçe ve değerinde satın alınmaktadır. Hurda sektöründe gün geçtikçe gelişme göstermekte olan firmamız, çöp nakliyesi ve bina sökümü hizmetlerini de vermektedir. Yüksek fiyatlar ile hurdacı ataköy bölgesinde adresten alım yapılmaktadır.

Ataköy Hurda Alan Firmalar

Ataköy Hurda Adresten Alım Değerli metal hurdalar, kullanım alanlarının az olması sebebiyle nadir bulunması bu metallerin daha yüksek fiyattan alınmasını sağlar. Bazı bölgelerde hurda firmaları bulmak zordur, o bölgelerde de firmamız adrese gelerek hurda hizmeti verir. Üçüncü sınıf değerindeki olan hurdalarda, firmamız tarafından satın alınarak geri dönüşüme kazandırılır. Söküm işlemi sonrasında çıkacak olan hurdaların alımı da uzman fiyat listesinden yapılmaktadır. Birçok bölgede hurda faaliyetleri sürdüren firmamız, müşterilerine kazanç sağlamaktadır. Nadir bulunan her türlü metaller müşterilerden en iyi fiyatlar ile satın alınarak geri dönüşümle buluşturulmaktadır. İmalat artığı olan demirleri satmak isteyen müşterilerimizin elde edeceği kar da gözetilerek iyi bir fiyat verilerek satın alınmaktadır.

Hemen Ara
× WhatsApp