Ataşehir Hurdacı

Ak Metal Hurdacılık, temel faaliyetleri Ataşehir hurdacılık işleri, Ataşehir hurda metal alımı, her türlü  Ataşehir hurda satışı işi yapar. Konusunda Ataşehir piyasasında önemli bir paya sahip olan şirketimiz, Türkiye genelinde de geniş yer teşkil etmektedir. Şirketimiz Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarından hurda alımı yapmaktadır.

Ataşehir Hurdacılık

Ataşehir’de hurda alım satımı yapan firmamız hurda değerini anında nakit ödüyor. Ataşehir hurdacı arıyorsanız biz yardımcı olalım. Bir telefonunuzla Ataşehir civarından hurdalarınız alınır. Ataşehir’de inşaat hurdası yoğun olarak alımını yaptığımız hurda çeşitlerinin başında gelmektedir.

Ataşehir Hurda Alımı – Hurdacılık Hizmetleri

ataşehir hurdacı

Ataşehir başta olmak üzere İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasının neresinde olursanız olun yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmek. Bizi arayın tüm hurda türlerini kapınızdan alalım, ödemenizi aynı gün nakit olarak yine kapınızda alın.

Ataşehir Hurdacı olarak Tüm hurdalarınız özenle gelip taşınmakta ve değerinde alım yapılmaktadır. Ataşehir Hurda alımı satımı işleri ile uğraşarak Ataşehir geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

İstanbul’da nakit olarak ataşehir ve çevre bölgelerden çeşitli hurda türleri alımı yapmaktayız.

Ataşehir Hurdacı Telefon Numarası

Ataşehir Hurdacı

Ataşehir Hurdacı olarak hangi hurda çeşitlerini almaktayız.

Ataşehir Alüminyum Hurdası

Ataşehir Bakır Hurdası

Ataşehir Akü Hurdası

Ataşehir İnşaat Hurdaları

Ataşehir Çinko Hurdası