Avcılar Hurdacı

Avcılar hurda alımı
Hurdacı Avcılar avcılarda hurdacı Hemen Arayın

Avcılar Hurdacı

Hurdanızı değerlendirmek mi istiyorsanız o zaman doğru adrestesiniz, elinizde bulunan hurdanın kaba olarak miktarını gözlemleyin ya da tartın sonrasında firmamızla iletişime geçerek fiyat bilgisi alınız. Hurdanızın asıl değerini ister fotoğraf ile whatsupp aracılığı ile ya da sitemizde bulunan iletişim formundan bulabilirsiniz.

AVCILAR Hurda ile hurdalarınızı değerinde pesin alıyoruz. AVCILAR’da tadilat sonrası çıkan atıl durumda bulunan hurdalarınızın da çöpe gitmemesini sağlıyoruz.

Hurdacılık ve hurda alım sonrası 7/24 hizmetle müşteri memnuniyetimizi artıyoruz.

Ak Metal Hurdacılık, Avcılar ve İstanbul tüm ilçelerinde temel faaliyetleri Avcılar hurdacılık, her türlü Avcılar hurda alımı ve satımıdır. Konusunda İstanbul piyasasında önemli bir paya sahip olan şirketimiz, Türkiye genelinde de geniş yer teşkil etmektedir. Şirketimiz Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarından Avcılar hurda alımı yapmaktadır.

Ak metal hurdacılık olarak Avcılar’da Merkez Mahallesi, Ambarlı, Yeşilkent, Üniversite, Gümüşpala, Mustafa Kemalpaşa, Denizköşkler, Firuzköy, Cihangir ve Tahtakale’ye adresten hurda alımı için sizlere ekibimizi gönderiyoruz. Sizin de satmayı düşündüğünüz hurda varsa en iyi kazancı el etmek için bizi aramayı unutmayın…

Avcılar Ücretsiz Servis İmkanı

Hurda alım satım işlemlerimizde müşterilerimizin rahat bir şekilde para kazanabilmesi için servis imkanı sunuyoruz. Her türlü hurda için firmamızın servisini gönderiyoruz. Böylece eskiyen eşyalar için herhangi araç tutma işine girmemiş oluyorsunuz. Hurda eşyalar için evinize kadar gelen çalışanlarımız tüm eskimiş eşyaları alarak sizlere gerekli ödemeyi yapıyor.

Avcılarda Yerinde Ödeme Avantajı

Birçok firmaya nazaran müşterilerimizin güvenini ve itimadını kazanmak için mutlaka ödemeleri hurdaları alırken yapıyoruz. Hurda eşyalar tartılır ya da gerekli fiyat listesi çıkarılır ve bulundukları yerde eşyaların sahibi olan kişiye gerekli ödeme anında yapılır. Nakit olarak yaptığımız ödemeler sayesinde eskiyen tüm eşyalarınızı atmanıza gerek kalmadan para kazanma imkanı elde etmiş olursunuz.

Günlük Fiyat Takibi Yapıyoruz

Hurdalarınızı değerinin altında almamak için mutlaka günlük olarak piyasa takibi yapıyoruz ve müşterilerimizin daha fazla kazanabilmesi için fiyat kataloglarını güncelliyoruz. Ayrıca sizlere verdiğimiz fiyatlar başka insanlara farklı olarak verilmiyor. Tek bir fiyat uygulamamız olduğu için aynı değerde bir üründen herkes aynı kazancı elde ediyor.

Hurdaları Değerine Göre Alıyoruz

Firmamız tüm hurdaları kendi değeri çerçevesinde satın alıyor. Hurda olarak sattığınız ürünler içerisinde metal olanlar var ise bunları ayırmanız sizlerin daha fazla kazanmasını da sağlayacaktır. Ancak ayrılmamış metaller de kabala olarak hesaplandığından sizlere verilecek olan fiyat bilgisi de daha farklı olacaktır.

Hurdalarınızı yerinizden alıyoruz. Hurda teslimatlarımızı eksiksiz ve zamanında gerçekleştiriyoruz. Nakit Ödeme yapıyoruz:

Avcılar Bakır hurda
Avcılar Sarı (Pirinç) hurda
Avcılar Alüminyum hurda
Avcılar Çinko hurda
Avcılar Sarı Hurda Radyatör hurda
Avcılar Hurda Kablo Çeşitleri
Avcılar Krom, Nikel Hurdaları
Avcılar Kurşun (Akü) Hurda
Avcılar Demirli Karışık Maden Hurdaları

Yorum yapın

Hemen Ara
× WhatsApp