Hurdanızı değerlendirmek mi istiyorsanız o zaman doğru adrestesiniz, elinizde bulunan hurdanın kaba olarak miktarını gözlemleyin ya da tartın sonrasında firmamızla iletişime geçerek fiyat bilgisi alınız. Hurdanızın asıl değerini ister fotoğraf ile whatsupp aracılığı ile ya da sitemizde bulunan iletişim formundan bulabilirsiniz.

AVCILAR Hurda ile hurdalarınızı değerinde pesin alıyoruz. AVCILAR’da tadilat sonrası çıkan atıl durumda bulunan hurdalarınızın da çöpe gitmemesini sağlıyoruz.

Hurdacılık ve hurda alım sonrası 7/24 hizmetle müşteri memnuniyetimizi artıyoruz.

Ak Metal Hurdacılık, Avcılar ve İstanbul tüm ilçelerinde temel faaliyetleri Avcılar hurdacılık, her türlü Avcılar hurda alımı ve satımıdır. Konusunda İstanbul piyasasında önemli bir paya sahip olan şirketimiz, Türkiye genelinde de geniş yer teşkil etmektedir. Şirketimiz Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarından Avcılar hurda alımı yapmaktadır.

Ak metal hurdacılık olarak Avcılar’da Merkez Mahallesi, Ambarlı, Yeşilkent, Üniversite, Gümüşpala, Mustafa Kemalpaşa, Denizköşkler, Firuzköy, Cihangir ve Tahtakale’ye adresten hurda alımı için sizlere ekibimizi gönderiyoruz. Sizin de satmayı düşündüğünüz hurda varsa en iyi kazancı el etmek için bizi aramayı unutmayın…

Hurdalarınızı yerinizden alıyoruz. Hurda teslimatlarımızı eksiksiz ve zamanında gerçekleştiriyoruz. Nakit Ödeme yapıyoruz:

Avcılar Bakır hurda
Avcılar Sarı (Pirinç) hurda
Avcılar Alüminyum hurda
Avcılar Çinko hurda
Avcılar Sarı Hurda Radyatör hurda
Avcılar Hurda Kablo Çeşitleri
Avcılar Krom, Nikel Hurdaları
Avcılar Kurşun (Akü) Hurda
Avcılar Demirli Karışık Maden Hurdaları

AVCILAR HURDACI,AVCILAR HURDA,AVCILAR HURDACILAR,AVCILAR HURDA FİYATLARI,AVCILAR DEMİR FİYATLARI,AVCILAR YIKIM HURDACISI

AVCILAR HURDACI

Leave Comment

Your email address will not be published.

nine + 12 =

Formu TemizleSubmit