Beykoz Hurdacı

Beykoz Hurdacı

Hurda Deyip Geçmeyin !

Hurda , DKP hurda yani Demir Kesme Parçalama İmalat Sanayii de kesme işlemlerinden ortaya çıkan saç artıklarının kıyılan kırpıntı hali, Çelik İmalat Sanayinden çıkan kenar kesme malzemesinin sarılmış formları, sac artıları, inşaat demir kırpıntıları, kesilmiş ya da preslenmiş borular, dövme çeliği, demiryolu rayları, lokomotif veya vagon tekerlekleri, teller, bağlar, metalik evsel hurdalar olarak geniş bir yelpazeye sahiptir.

Hurdacılık sektörünün öncüleri arasında olan akmetal hurdacılık yıllardır önceliğini mutlaka müşteri memnuniyetine vermiştir, özellikle geri dönüşüm işlerimde çevreye doğaya zarar vermeyecek şekilde itinayla insanlara faydalı hale getirmiştir.

Beykoz hurdacı olarak, Beykoz’da uzman ve geniş kadrosuyla müşterilerine en iyi hurda fiyatları ve hizmeti sunabilme akmetalin birinci prensibidir. Akmetal hurdacılık olarak Beykoz’da her çeşit hurdalarınızı yerinizde ve değerinde nakit olarak alıyoruz. Ayrıca hurda satışlarınızda piyasaya göre yüksek fiyat tarifesi sunan Ak Metal Hurdacılık yıkım hurdalarınızın değerini anında nakit olarak ödüyor.

Her firma ile çalışırken dikkat edin lütfen hurdacı olunabilmesi için Orman Bakanlığı tarafından verilen “Lisanslı Geri Dönüşüm Belgesi” ve “Kurma İzni” alınmalıdır. Bu alanda daha da ilerlemek isteniyorsa “İşletme Belgesi”, “Valilik Ruhsatı”, “İşyeri Açma Belgesi” ve “Sanayi Sicil Belgesi” alınmalıdır.

Beykoz civarında toplu olarak her türlü hurdanızı satmak veya hurda almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız beykoz ilçesinde hurda hizmetlerini başarıyla sunmaktadır. Unutmayın hurdalarınızı doğaya tekrar geri dönüşüm sağlayarak kazandırmak hem ülkemiz hem de çevremiz için oldukça önemlidir…

üsküdar hurdacı
beykoz hurdacı

Beykoz Hurda

Beykoz Hurdacı

Beykoz Bakır hurda

Beykoz Sarı (Pirinç) hurda

Beykoz Çinko hurda

Beykoz Sarı Hurda

Beykoz Hurda Kablo Çeşitleri

Beykoz Krom, Nikel Hurdaları

Beykoz Kurşun (Akü) Hurda

Beykoz Demirli Karışık Maden Hurdaları

Hemen Ara
× WhatsApp