Beyoğlu Hurdacı

Beyoğlu Hurdacı

Beyoğlu Hurdacı – 2.El Eşya Alımı

Mutfakta ya da evinizin herhangi bir noktasında kullandığınız ve artık işlevini yitirmiş bir eşyayı yenilemek istiyor olabilirsiniz. Bu durumda yenisini aldığınızda eski hurdalarınızı çöpe atmayı tercih etmeniz kullanılabilir durumdaki bu eşyaların ziyan olmasına neden olacaktır. Beyoğlu gibi büyük bir ilçede ihtiyaç sahiplerini doğrudan bulmanız ve incitmeden bu eşyaları vermeniz de kolay değildir. Bu sebeple Ak Metal Hurdacılık olarak Beyoğlunda Hurdacı hizmet veren firmamız elinizde bulunan her nevi bakır, alüminyum hurda, kablo hurdası, akü hurdası, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi her nevi metal geri dönüştürülebilen eşyalarınızı kapınızdan alıyor, nakit olarak ödüyoruz.

Beyoğlu Hurda Alımında Profesyonel Çözüm
Bakır, çinko, alüminyum, demir, elektronik hurdası, makine hurdası, kurşun hurdası ve paslanmaz hurda kategorilerinde hizmet veren firmamız, yılın her gününde hizmet vermeye devam etmektedir. İşinin uzmanı elemanlarla kısa zamanda yıkım işlerini ve hurda alım işlerini düzenleyen Beyoğlu hurdacı firmamız, herkes için aynı fiyatı vermektedir. Piyasanın en iyi hurda fiyatını veren firmamız, herkese farklı fiyat vermemektedir. Fiyatlarımız tektir ve herkes için geçerlidir. Her metalin farklı alım özellikleri vardır. Bu metallerin
fiyatları, metal borsası tarafından belirlenmektedir.

Beyoğlu Hurda Karşılığı Bina Yıkım Hizmeti

Kentsel dönüşümün çok hızlandığı günümüzde, şirketimiz hurda karşılığı yıkım işlemleriyle, bu gelişmelere destek vermektedir. İş güvenliğini sağlamak suretiyle, ağır vasıta kategorisinde gerekli ehliyetlere sahip Beyoğlu hurdacı elemanlarıyla, kısa zamanda yıkım işlemini gerçekleştirmektedir. Yıkılacak evin içerisindeki bütün eşyalar ve hurdalar çıkarılmaktadır. Ardından, en yakın zamanda yıkım işlemi yapılmaktadır.

Ak Metal Hurdacılık: (0544) 854 32 91

Hemen Ara
× WhatsApp