Bina Yıkımı Karşılığında Hurda Alımı

Bina Yıkımı Karşılığında Hurda Alımı

Kullanım ömrü tamamlanmış ya da işlevini yitirdiği için yıkılması kararı alınmış binalarda sizin işinize yaramıyor olsa da başkalarının faydalanabileceği malzemeler bulunabilir. Bu durumda yıkım işini profesyonel bir şekilde yapan firmamızla iletişim kurarak bu malzemelerin değer kazanmasını sağlayabilirsiniz. Hurda Alım Satımı ile ilgili faaliyette bulunan firmamız bina yıkımını ücretsiz yapmak karşılığında binada bulunan malzemeleri alarak değerlendirmektedir. İkinci elde satışa sunulabilen yada geri dönüştürülerek kullanılan bu malzemeler karşılığında ekonomiye katkıda bulunulmaktadır.

Bina Yıkımı

Yıkılan Binalardan Hangi Malzemeleri Alıyoruz?

Yıkacağımız binalarda işimize yarayacak malzemeler varsa bu malzemeleri almak karşılığında yıkım işlemlerini ücretsiz yapıyoruz. Mutfak ve banyo için kullanılan dolaplar ile ağaç, çelik, masif, amerikan kapıları söküyor ve başka bir bireyin kullanımı için ikinci el olarak uygun fiyata satışa sunuyoruz. Ayrıca pvc ya da ahşap doğramalar da yıkılan binalardan alabileceğimiz malzemeler arasında önemli bir yer tutuyor. Bunun dışında geri dönüştürülebilir nitelikteki malzeme ve eşyaları da alıyoruz.

Bina Yıkımında Malzemenin Değerlendirilmesinin Önemi

Yıkılması gereken binalarda kullanılan malzemeler planlı bir şekilde yıkım yapılmadığında değerini kaybediyor. Buna karşın kullanılabilir durumda olan kapı, dolap, doğrama gibi malzemelerin önceden sökülmesi durumunda hem binanızı ücretsiz yıkarak kazançlı çıkıyorsunuz hem Hurda Alım Satımı yaparak biz kazançlı çıkıyoruz hem de uygun fiyata ihtiyacı olan malzemeyi bulabilenler kazançlı çıkmış oluyor.

Hurda Alımı, Hurdacı, Hurdacılar, İstanbul

Yorum yapın

Hemen Ara
× WhatsApp