Bostancı Hurdacı

Bostancı hurdacı, olarak Bostancı‘da tüm hurda ve hurdacılık işlerinizi kapıya kadar gelip yapıyoruz. Hemen hurdacı çağırmak için iletişim bölümünde ki formu doldurabilir veya bizim ile direkt iletişim sayfamızda ki telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz. Bostancı hurdacı her zaman kaliteli hurda ve hurdacılık hizmetleri sunmaktadır.

Hurda Alımı, Hurdacı, Hurdacılar, İstanbul, Bostancı, Bostancı Hurdacılar, Bostancı Hurda Alanlar

bostancı hurdacı

Bostancı Hurdacı Kimdir?

Bostancı hurdacı 25 yıllık deneyimi ve bir çok hurda projesi ile aktif ve tecrübeli çalışan bir hurda firmasıdır. Kuruluşundan bu yana bir çok hurda alım ve satım yapmıştır ve yapmaya da devam etmektedir. Merkezimiz Bostancı bölgesin de olup bu güzide ilçemize bağlı olan güzide semtimiz Bostancı bölgesinde de aktif ve yoğun hurda alım çalışmalarımız devam etmektedir. Bir çok hurda çeşitleri almakta olup genellikle Anadolu ve Avrupa bölgesinde aktif bir şekilde çalışmalar ve hurda alımları yapmaktayız.

Bostancı Hurdacı Olarak Bostancı’ın Hangi Bölgelerinde Çalışıyoruz?

Bostancı hurdacı olarak Bostancı’ın, tüm bölgelerinde hurda alımları yapmaktayız. Bir çok hurda çeşidini alan firmamız müşterilerimizin kapısına kadar gelip kapıdan hurda ve hurdaların alımını yapmaktadır.

Bostancı Hurdacı, Hangi Hurda Çeşitlerini Alıyoruz?

Bir çok hurda çeşidini almaktayız. Bunların başında en çok çıkan hurdalar arasında demir, bakır, çelik vb başta olmak üzere tüm hurda çeşitlerinin alımlarını yapabiliyoruz ve geri dönüşüm yapmak üzere ücret karşılığında sizden alıyoruz. Aldığımız ve sattığımız hurda çeşitleri hakkında daha çok bilgi alabilmek için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Ara
× WhatsApp