Çekmeköy Hurdacı

Çekmeköy Hurdacı 0544 854 32 91

Ak Metal Hurdacılık, Çekmeköy Hurdacı firması aralarında yer almaktadır. Her nevi hurdanızı çekmeköy ‘den evinizden almaktayız. Nakit ödeme yapıyoruz.

Artık işe yaramayan, eskimiş, kullanılmayacak duruma gelmiş maddeleri hurdaya çıkmış olarak ifade ediyoruz. Hurda diyebileceğimiz materyalleri çöplerden arındırarak, fabrikada hammadde olarak kullanmak hayatın devinimine büyük katkı sağlar. Bu katkıların en başında çevre kirlenmesiyle ve küresel ısınmayla mücadele etme faktörü gelmektedir. Ekonomik açıdan da bu devinimin katkısı önemlidir. Hurda dediğimiz eşyalar hurdacılar tarafından, geri dönüşüm şirketlerine, değeri kadar ücret alınarak teslim edilmektedir. Çöp olarak görülen eşyalarımız karşılığında belli bir ücret alarak her yönden karlı çıkmak böylece mümkündür. Bu yönleriyle faydalı olan hurdacılık bir sektör haline gelmiş durumdadır. Bu aynı zamanda pek çok kişiye iş alanı, aynı zamanda da ekonomik kalkınma anlamına gelmektedir. Hurdacılıkta amaç sadece para kazanmak değil, aynı zamanda çevreye faydalı bir çalışma anlayışı demek olduğu için hiç kolay bir iş değildir.

Hurdacı demek, hurda sahipleri ile geri dönüşüm firmaları arasında bir köprü görevi gören, doğayı koruyarak yeni bir iş kapısı açan hurda alımı sektöründe olan çalışanların genel adı olmuştur. Hem sosyal hem ekonomik yönden gelişen ülkelerde hurdacılık gittikçe önemli hale gelmektedir. Atıkların tekrar değerlenmesi ve ve geri dönüşüm firmaları ile iletişim kurmayı sağlar.

Çekmeköy Hurda Alan Firma: 0544 854 32 91

Hurdacılar, ürün kategorisine göre eşyaları toplarlar ve üretim firmalarına verirler. Böylece bunlardan yeni  ürünler yapılır ve ülke ekonomisine yararlı bir döngü sağlanır. Hurdacılarda böylelikle, üretici firmalardan para kazanmaktadır. Hurdacılık gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakmak isteyen her ülkenin önem vermesi gereken bir sektör olarak yadsınamaz bir öneme sahiptir.

Çekmeköy Hurdacı

Eskiden bu meslek mahalle aralarında gezilerek yapılmakta ve maddi geliri az bir iş kolu olarak görülmektedir. Şimdi iyice gelişip, bir sektör haline gelen hurdacılık, teknolojinin gelişmesi ve dünyanın bu kadar hızla değişmesi nedeniyle yeni ürünlerin piyasaya sunulması neticesinde daha sistemli yapılmaya başlamıştır. İnsanlar sürekli yeni elektronik ve teknolojik aletlerin piyasaya çıkması nedeniyle, demode olan, eskiyen eşyaları saklamayarak hurdacılara satma yoluna gitmektedirler. Bu da az da olsa insanlara bir gelir getirmektedir. Özellikle bilgisayarlar ve diğer teknolojik aletler her yıl değiştirilmekte ve daha üst modelleri satın alınmaktadır. Bu nedenle bilgisayar ve teknolojik alet alan alan yerler, bunları az bir meblağ karşılığında almaktadır.

Hurdalarınızın değerini nakit olarak ödeme yapmaktayız. Çekmeköy Geri Dönüşüm ekibimizi arayarak ulaşabilir ya da mail göndererek iletişim bilgilerinizi vererek size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz..

Çekmeköy Bakır hurda
Çekmeköy Sarı (Pirinç) hurda
Çekmeköy Alüminyum hurda
Çekmeköy Çinko hurda
Çekmeköy Sarı Hurda Radyatör hurda
Çekmeköy Hurda Kablo Çeşitleri
Çekmeköy Krom, Nikel Hurdaları
Çekmeköy Kurşun (Akü) Hurda
Göztepe Demirli Karışık Maden Hurdaları
Çekmeköy Hurdacı

Hemen Ara
× WhatsApp