Esenler Hurdacı

Esenler Hurdacı – Hurdacılıkta Kaliteli Hizmet

Günümüzün ekonomi dünyasının en önemli konularından biri olan geri dönüşüm konusu, hurda kategorisinde değerlendirilmektedir. Bu kategoride, firma olarak hurda fiyatları güncel kategorisinde çözüm üretmeye devam ediyoruz. En uygun fiyat seçenekleriyle, hurda satım işlemlerinde sizler için ciddi kazançlar sunuyoruz. Metalle ilgili borsanın günlük verilerini takip eden firmamızla hurda fiyatları güncel rakamlarını sizler için hazırlıyoruz. Fiyat belirleme işlemlerinde kaliteli çözümleri sizler için bir araya getiriyoruz.

Esenler Hurdacı

Eski binaların yıkım işlemleri, profesyonellik ister. İş güvenliği konusu, yıkım işlemlerinin en can
alıcı noktasıdır. Kentsel dönüşümün geldiği yerlerde, hurda karşılığı yıkım yapan firmamız, bütün yıkım
işlemlerinde, profesyonel çözüm yöntemlerini sizler için bir araya getirmektedir. Yıkılacak binanın
hurdaları alınır ve daha sonra yıkım işlemi yapılır. Yıkım işlemlerinde, çevre güvenliği, makine güvenliği, işçi güvenliği ve diğer önemli güvenlik konuları dikkate alınmaktadır. Ağır iş makineleri kullanımı konusunda gerekli sertifikaya sahip olan elemanlarla, güvenilir yıkım işlemlerini sizler için
gerçekleştiriyoruz.

Esenler İkinci El Eşya Alım ve Satımı

Bütün eşyalar hurda değildir. Kullanılabilir bütün ikinci el eşyalarınız, firmamız tarafından fiyatlandırılmaktadır. Bu fiyatlandırma işleminde, güncel fiyatlandırma seçenekleri tercih edilmektedir. Kullanılabilir eşyalarınızı hurda fiyatına değil, kullanılabilir özelliklerine göre fiyatlandırıyoruz. Bizi arıyorsunuz ve adresinizde hurdalarınızı ve ikinci el eşyalarınızı değerinde alıyoruz. Hurda fiyatları güncel seçenekleriyle, istediğiniz kazancı sizler için kapınıza getiriyoruz. Satacağınız Metaller Ayrı Olmalıdır.

Hurda alım işlemlerinde belli bir prosedür vardır. Firma olarak bu prosedüre her zaman uymaktayız. Fiyatlandırma metal fiyatlarına göre yapılmaktadır. Yani Bakırın kilo fiyatı ile alüminyumun kilo fiyatı farklıdır. Bunlar dışında çinko ve demir gibi metalleri alan firmamız, elektronik eşya hurdaları, makine eşya hurdaları gibi birçok hurdayı da almaktadır. Hizmette kaliteli çözümleri her zaman için geliştirmeye devam eden şirketimiz, herkes için aynı fiyat uygulaması ile hizmet vermektedir.

Herkes için aynı hurda fiyatları güncel uygulaması yine metal borsasına göre yapılmaktadır. Toleranslı fiyatlandırma ile hurdalarınız bizde değer kazansın. Metal hurda fiyatlandırma işlemlerinde,

hurdanın ayrılmış olması gerekir. Aynı cins metaller bir araya getirilmelidir. Aksi halde fiyatlandırmada istediğiniz fiyatı veremeyiz. Mesela bir eşyanın içerisinde bakır ve alüminyum var ancak ayrılmamış.Burada fiyatlandırmada eşya alım şartları geçerlidir.

Bakır ve alüminyumu eşyanın içerisinden ayırırsanız, bakır fiyatlandırma işlemi ve alüminyum fiyatlandırma işlemi o zaman devreye girer. Kablo alım işlemlerinde de aynı usul takip edilmektedir. Kablo olarak satış yaparsanız, fiyatlandırma farklıdır. Ancak, kablodaki bakırı ayırırsanız, bakır alım işleminde bakırın kilo fiyatlandırması devreye girer. Bu şekilde daha çok kazanırsınız.

Hemen Ara
× WhatsApp