Eyüp Hurda Alım Satım

Eyüp Hurda Alım Satım

 

Eyüp Hurda Alım Satım
Eyüp Hurda Alım Satım

İstanbul ülkemizde bulunan şehirler arasında en çok bireyin bulunduğu şehirdir. Bu açıdan bakıldığında ülkemizdeki en çok tüketim de burada gerçekleştirilmektedir. Bireylerin sayısının giderek artması tüketim oranlarının üretimi neredeyse aşacak duruma gelmeye itmiştir. Büyük şirketler insanların isteklerini karşılama noktasında yetersiz kalmasına bununda doğal madde ve ham maddelere ulaşmanın güçleşmesinden kaynaklandığı görülmektedir. Bireylerin bilinçsiz tüketimi ve tek kullanımlık kullan at mekanizmalarından dolayı büyük şirketler talepleri karşılamakta güçlük çekmektedir. Ancak son zamanlarda doğaya da verilen zararın farkında olan kişiler tarafından bilinçlendirme çabalarına girilmiş ve bu sayede Eyüp hurda alım satım yapan firmaların da yardımıyla geri dönüşüm giderek önem kazanmaya başlamıştır.

Geri dönüşümün bireyler açısından ve doğa açısından birçok kattığı fayda ve yarar bulunmaktadır. Geri dönüşümün gerçekleştirme oranlarının giderek artması bu faydalarında çoğalmasına doğrudan etki etmektedir. Geri dönüşüm felsefesinin oluşturduğu olumlu tutumlar arasında:

  • Ham madde ihtiyacının daha rahat karşılanması
  • Kullan-at mantığının kenara bırakılarak maddelerden dönüşümlü faydalanma
  • Gereksiz atıkların oluşumunda azalma
  • Doğayı koruyabilme bulunmaktadır.

Tüm bu sayılan maddelerin gerçekleştirilebilmesi adına birçok firma çalışma sağlamaktadır. Eyüp hurda alım satım yapan firmalar bu anlamda birçok hurdanın toplanmasına ve geri dönüşüme giderek tekrar faydalanmasına katkı sağlamaktadır. Giderek artan hurda firmaları bu anlamda ülkemiz ve devletimiz adına büyük faydalar göz etmektedir.

Nasıl Bir İşleyiş Sergilemekteyiz?

Hurda alım satım işleriyle uğraşan firmamız bu anlamda oturttuğu belirli sistem doğrultusunda ilerleyerek şirketlere ve bireylere fayda sağlamaktadır. Eyüp hurda alım satım yaptığımız büyük ilçelerden sadece birisidir. Örneğin burada hurdaları elinden çıkarmak isteyen bireyler telefon numaralarımız itibari ile bizlere ulaşmaktadır. Günümüz teknoloji çağında özellikle whatsapp üzerinden hurdaların fotoğraf ve görüntüsüne göre araba ayarlayan bizler bu konuma araç tahsis etmekteyiz. Araçlarımıza yüklenmeden önce hassas ölçerlerle hurdaların kiloları ölçülmekte ve daha sonra güncel hurda fiyatları baz alınarak satıcı kişiye bunların nakit karşılığı verilmektedir. Hurdaları alan araç bunları özel alanlara ilettikten sonra burada ayrıştırma işlemi gerçekleştirilmektedir ve eritme gibi özel işlemler sonucunda hurdalar tekrar kullanıma uygun hale getirilmektedir.

Hemen Ara
× WhatsApp