Fabrika Yıkım İşleri

Megakent İstanbul İçin Fabrika Yıkım İşleri

İstanbul, bir megakent olarak çok büyük bir organize sanayi ve üretim sektöründe değişen işlemler gerçekleştiren irili ufaklı birçok işletmeyle çok yüksek bir noktaya ulaşmıştır. Tüm bu işletmeler içerisinde kimi zaman eskiyen yapıların yıkılması kimi zaman ise eski yapıların yıkılarak yerlerine yenilerinin yapılması için fabrika yıkım işleri gerçekleştirilmesi gerekir. Bu noktada firmamız, hurda karşılığı yıkım gerçekleştirerek avantaj oluşturmaktadır. Firmamız tarafından herhangi bir ücret talep edilmeden sadece karşılık olarak hurdaların alınmasıyla fabrika yıkım hizmeti verilmektedir.

Fabrika Yıkım İşleri İçin Geniş Kapsamlı Hizmet

Firmamız tarafından gerçekleştirilen fabrika yıkım işleri sırasında gerek kentsel dönüşüm kapsamında yıkım kararı verilen gerekse mülk sahipleri tarafından yıkılması istenilen fabrika gibi yapılarda yıkım sonrasında ortaya çıkacak olan ahşap, kapı, pimapen doğrama, dolap, armatür, tesisat, demir ve kablo göre birçok hurdaya karşılık olarak işlem yapılmaktadır. Firmamız önce yapı iç kontrol yapmakta sonra yıkımı gerçekleştirerek hurdaları niteliklerine göre birbirinden ayırmaktadır.

Servis Hizmetleri İle Fabrika Yıkım İşleri

Firmamız gerçekleştirdiği fabrika yıkım işleri sonrasında binada oluşan tüm hurdaların değerlendirilebilmesi ve taşınması için nakliye işlemlerini üstlenmekte ve gereken tartım ve ayrım işlemlerini yaptıktan sonra ödeme kolaylığı ile birlikte tamamlayıcı bir hizmet sunmaktadır. Bu sayede hem istemeyen yapı ortadan kaldırılırken hem de çevre kirliliği oluşturmadan bütün hurda etmenler geri dönüşüme kazandırılacak şekilde ortadan kaldırılmaktadır.

Hemen Ara
× WhatsApp