Gebze Hurdacı

Gebze Hurdacı

Akmetal hurdacılık olarak gebze de plastik hurda fiyatları için, firmamız telefonlarından bizlere ulaşabilirsiniz. Darıca, Dilovası, Gebze ve Çayırova ilçe sınırları içerisinde bulunduğunuz yerden keşif yapıp fiyatlarımızı belirliyoruz. Ortak yolu bulmamız halinde ücretiniz nakit olarak ödenmektedir.

Akmetal hurdacılık olarak tüm hurda çeşitleriniz için lütfen bizlerle iletişim bölümündeki telefonlardan ulaşmaya çalışınız.

İnşaat sektörünün canlılığı hurdacılığı ayakta tutan en büyük faktörlerden biri. Sokak aralarında başlayan hurda toplama işlemi, toptancıda ve nihayet geri kazanım için fabrikalarda biter. Gün geçtikçe geri kazanımın dünyaya katkısının bilincine varılıyor. İnsanlar hurdacılık mesleğinin önemini kavrayarak bu konudaki hareketliliği üst seviyelere çıkarma çabası içerisine girmiş durumda. Özellikle hurdacılar tarafından toplanan hurdalar fabrikalarda geri dönüşümle ülke ekonomisine getirisi yadsınamaz boyutta. Örneğin metal hurdacılığı hurda sektörünün en önemli ayağını oluşturuyor. Metallerin hurdacılar aracılığı ile geri kazandırılmasındaki harcanan enerji madenlerden çıkarılan metallere harcanan enerjiden daha az. Örneğin 1 ton alüminyum yapmak için harcanan enerji   madenlerden çıkarılması için harcanan enerjinin yüzde 4’ünü oluşturuyor. Hızla tüm Türkiye’de yayılan kentsel dönüşüm projeleri ile bir çok binanın yıkımı da beraberinde gerçekleşiyor.

Örneğin yıkılan binalardan sağlanan çinko hurdalar; çinko metali uzun yıllar dayanıklılığını sağlayan bir metal türü. Çatı kaplamalarında kullanılan çinko metaller evlerin tadilatlarının sırasında kullanılan, yıkılan binalarda, inşaatlarda son derece değerli bir hurda türü. Demir hurdası da aynı şekilde bina yıkımlarında hurdacılar tarafından toptan alınarak fabrikalarda geri kazanımı sağlanan en önemli metal. Yıkım kararı verilen binalar için sektörün içinde binayı yıkma karşılığında binalarda bulunan inşaat malzemelerinin iskele demiri, çelik, tel gibi hurdaları ikinci el olarak alınır ve doğrudan fabrikalara satışı gerçekleştirilir. Yıkım işleri öncesinde pvc pencereler, sağlam camlar, binanın çevresinde bulunan bahçe demirleri de hurdacıların en fazla rağbet gösterdikleri malzemelerden.

Artık kullanılmayan kalorifer kazanları, işe yaramayacak, kullanılmayacak hale gelen radyatörler de geri kazanım hurdacılıkta büyük paya sahip ürünler. İnsanlar artık yavaş yavaş anlıyorlar ki eskiyen, pas tutan demir, çelikler toplanmadığı takdirde atık olarak kaldığında kaybolması seneler sürer ve doğaya tahribatı büyük olur. Evinizde çöp olarak attığınız bir kablo değerlendirilmediğinde doğaya vereceğiniz zararı da düşünmek gerekli.

gebze hurdacı
gebze hurdacı

 

 

 

 

 

 

 

 

Gebze ve bölgesinde geri dönüşüm, atık maddeleri alma, metal geri dönüşümü, plastik geri dönüşümü ve büyük tonajlı kağıt geri dönüşüm işlemlerin de uzman ekibimiz ve araçlarımız ile telefonun diğer ucunda siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşımak için bekliyoruz. Gebze hurdacı olarak 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz…

Gebze Bakır hurda

Gebze Sarı (Pirinç) hurda
Gebze Güngören Çinko hurda
Gebze Sarı Hurda
Gebze Hurda Kablo Çeşitleri
Gebze Krom, Nikel Hurdaları
Gebze Kurşun (Akü) Hurda
Gebze Demirli Karışık Maden Hurdalar

Ak Metal Hurdacı Olarak İstanbul’un Avrupa ve Anadolu Yakasında Her Türlü Bakır, Alüminyum, Çinko, Krom, Kurşun, Akü, Metal Hurdası, Elektronik Hurdası, Kablo Hurdası, Bilumum Geri Dönüştürülen Bütün Hurda Çeşitlerinin Zamanında ve Adresinizden Alımı Yapılır ve Nakit Ödeme Yapılır.

Ücretsiz hızlı fiyat teklifi almak isterseniz: +90 (544) 854 32 91 (WhatsApp)

Hemen Ara
× WhatsApp