Geri Dönüşüm Firması

Eşyaya Anlam Katan Geri Dönüşüm Firması

Bulunduğu ortamda kullanılmayan veya eskidiği için gözden çıkarılan bir eşya aslında halen değerli bir konumunda bulunmaktadır. Çünkü bir geri dönüşüm firması olarak değerli konumda bulunan bu eşyaları yeniden kullanılabilir ve üretime kazandırılabilir bir hale getirebiliyoruz. Örneğin; demir, bakır, alüminyum, krom ya da kurşun gibi bir nitelikte bulunan hurda konumundaki eşyalar geri dönüşüm işlemine alınarak tekrar üretim hammaddesine dönüştürülebilir. Bu sayede hurda niteliğindeki eşyalarla yeniden ev eşyaları ve inşaat araçları üretilebilir.

hurdacı istanbul

Geri Dönüşüm Firması Nasıl Çalışmaktadır?

İnşaat çalışmaları veya yıkım işlemleri gibi işlemler sonrasında ortaya çıkan hurdaları bulunduğu yerden nakliye araçları ile satın alan firmamız, yapılan ölçümler sonrasında nakit bir şekilde ödeme gerçekleştirmektedir. Daha sonrasında hurda niteliğinde bulunan ve halen değere sahip olan bu ürünleri, geri dönüşüm firması olarak yeniden kullanılabilir bir hale getirmek için tesislerimizde işleyerek tekrar hammaddeye dönüştürüyoruz. Bu işlem hem kamusal hem üretimsel olarak yüksek bir değer sağlamaktadır.

Geri Dönüşüm İşlemi Nasıl Yapılır?

Hurda niteliğindeki demir, bakır, alüminyum veya plastik eşyaların temin edilmesi sonrasında türlerine göre ayrılma işlemi gerçekleştirilir. Daha sonrasında geri dönüşüm yapılabilmesi için uygun makinelerde uygun sıcaklıklarda işleme tabi tutulan hurdalar yeniden saf ve kullanılabilir bir hale getirildiğinde geri dönüşüm işlemi tamamlanmış olur. Bu işlem ekonomik ve avantajlı bir sonuç oluşturmaktadır.

Yorum yapın

Hemen Ara
× WhatsApp