Göztepe Hurdacı

Göztepe Hurda Alımı Yapan Yerler

Ak Metal Hurdacılık olarak Göztepe ve istanbul tüm ilçelerinde temel faaliyetleri hurdacılık, her türlü hurda alımı ve satımıdır. Konusunda Göztepe piyasasında önemli bir paya sahip olan şirketimiz, Türkiye genelinde de geniş yer teşkil etmektedir. Şirketimiz Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşları Göztepe hurda alımı yapmaktadır.

Hurdalarınızı yerinizden alıyoruz. Hurda teslimatlarımızı eksiksiz ve zamanında gerçekleştiriyoruz. Nakit Ödeme yapıyoruz:

Göztepe Hurdacı

Geri dönüşüm sektörünün büyümesi ile birlikte artık hernevi hurdalarınız rahatlıkla geri dönüşüme kazandırılabilmektedir. Göztepe‘de güvenilir bir hurdacı arıyorsanız; Hurdalarınız için kapınızda kadar gelir, hurdalarınızı eksiksiz tartarız. Piyasadaki en yüksek fiyattan hurdalarınızı alarak sizlere nakit ödeme yaparız.

Göztepe’de Hurda Alımı Yaptığımız Bazı Materyaller

Göztepe Bakır hurda
Göztepe Sarı (Pirinç) hurda
Göztepe Alüminyum hurda
Göztepe Çinko hurda
Göztepe Sarı Hurda Radyatör hurda
Göztepe Hurda Kablo Çeşitleri
Göztepe Krom, Nikel Hurdaları
Göztepe Kurşun (Akü) Hurda
Göztepe Demirli Karışık Maden Hurdaları

Göztepe Hurdacı

Hurda fiyatları çeşitlilik göstermektedir. Cinsine göre Kg başı fiyat verilmektedir. Elinizdeki hurdaların resmini çekerek bizlere Whatsapp yoluyla ulaştırmanız halinde sizlere fiyat teklifi verebiliriz. Göztepe hurda alımı yapan firmamız sizler için en iyi hizmeti vermektedir.

Ak Metal Hurdacılık, metal ve metal dışı hurda malzemelerinin alım satımını yaparak hem çevre kirliliğinin önlenmesine hem de geri dönüşüm ile sanayimizin gelişmesine katkıda bulunmaktadır. Teknolojiyi yakından takip ederek, her türlü yeniliğe açık bir biçimde faaliyet göstermekteyiz. Aldığımız ürünlerin % 100’lük kısmını geri dönüşüme dahil ederek ekonomiye son derece yararlı hale getirmekteyiz. Yaptığımız işlerde siz değerli müşterilerimiz her zaman en önemli referansımız olmuştur.

Hemen Ara
× WhatsApp