Ak Metal Hurdacılık, Göztepe ve istanbul tüm ilçelerinde temel faaliyetleri Göztepe hurdacılık, her türlü Göztepe hurda alımı ve satımıdır. Konusunda İstanbul piyasasında önemli bir paya sahip olan şirketimiz, Türkiye genelinde de geniş yer teşkil etmektedir. Şirketimiz Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarından Göztepe hurda alımı yapmaktadır.

Hurdalarınızı yerinizden alıyoruz. Hurda teslimatlarımızı eksiksiz ve zamanında gerçekleştiriyoruz. Nakit Ödeme yapıyoruz:

Göztepe Hurdacı, Hurdacı Göztepe, Hurdacı

Göztepe Bakır hurda
Göztepe Sarı (Pirinç) hurda
Göztepe Alüminyum hurda
Göztepe Çinko hurda
Göztepe Sarı Hurda Radyatör hurda
Göztepe Hurda Kablo Çeşitleri
Göztepe Krom, Nikel Hurdaları
Göztepe Kurşun (Akü) Hurda
Göztepe Demirli Karışık Maden Hurdaları
Göztepe Hurdacı

Hurdacılık, geri kazanım sisteminin ilk basamağı olarak değerlendirilir. Geri kazanımda işlenen ürünlerin toplanması ve ayrılması hurda ve hurdacılık ile başlamaktadır.

Ak Metal Hurdacılık, metal ve metal dışı hurda malzemelerinin alım satımını yaparak hem çevre kirliliğinin önlenmesine hem de geri dönüşüm ile sanayimizin gelişmesine katkıda bulunmaktadır.

Teknolojiyi yakından takip ederek, her türlü yeniliğe açık bir biçimde faaliyet göstermekteyiz. Aldığımız ürünlerin % 100’lük kısmını geri dönüşüme dahil ederek ekonomiye son derece yararlı hale getirmekteyiz. Yaptığımız işlerde siz değerli müşterilerimiz her zaman en önemli referansımız olmuştur.