Harem Hurdacı

Harem Hurda Fiyatları

Geri dönüşümün çevreye olan etkileri arttıkça hurda alım satım işlemleri ve geri dönüşüme katkısı göz ardı edilemeyecek seviyelere ulaştı. Özellikle bakır, alüminyum, kablo, çinko, demir ve krom gibi metal ürünlerin alışını yapan harem hurda tek telefonla kapınızdan hurdalarınızı alarak anında nakit ödeme imkanı sunmaktadır. Hurdalarınızın taşınma işleminde uzman ekibi ile yerinde kırma ve parçalama işlemlerini yaparak taşımayı gerçekleştiren harem hurdacı müşterilerinin değerlerini ön planda tutarak hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Hurda Nasıl Taşınır

Çevre Kirliliği ve Kontrol Yönetmeliği, Katı Atıklar betimlemesinde tehlikeli atık sınıfına girmemesi nedeniyle alanında uzman ekiplerin taşıma araçları ile yerel yönetimlerin belirlediği alanlarda depolanabilmektedir. Çalışmakta olduğunuz harem hurdacı yerel yönetim izinleri içerisinde hurdalarınızı kapınızdan alarak taşıma yönergeleri içerisinde taşır ve satış alanına ya da deponi alanına iletir.

Hurda Çeşitleri

Hurda kullanım ömrü dolmuş metal malzemeler olabildiği gibi imalat sonucu ıskartaya çıkmış artık imalat ürünlerinden de oluşabilir. Genel olarak harem hurda krom, demir, çinko, bakır, alüminyum gibi metal ürünlerin alımını gerçekleştirmektedir. Hurda oluşumu sonucu telefonla irtibat kurularak kapınızda nakit ödeme imkanı ile hurdalarınız teslim alınmaktadır. Hurdalar eğer taşınamayacak boyut ve ebatta ise harem hurda teknik ekibi tarafından hiç bir zarar ya da hasar oluşmadan yerinde parçalama ve küçültme işlemi uygulanarak taşımaya ve yükleme hazır hale getirilirler.

Harem Hurdacı – Hurda Fiyatları

Güncel piyaşa koşullarında hurda fiyatlarını belirleyen genel mevzuat inşaat demir fiyat pozlarıdır. Bu birim fiyatlara göre hurda tipine göre kg satış fiyatı belirlenir. Genelde DKP demir, extra hurda demir, toplama hurda demiri gibi çeşitlenmekte olup fiyat aralıkları da kg başına 1.5 TL ile 2,5 TL arasında değişiklik göstermektedir. Fiyatları hurda demir, hurda bakır, hurda alüminyüm gibi sınıflandırarak kg başına düşen Türk lirasını öğrenmek mümkündür.

harem hurdacı, bakır hurda, akü, hurdacı harem, kablo, harem hurdacıları

Harem hurda teslim alacağı hurdanın özellikle tipini belirleyip fiyatlandırma politikasını akabinde yapmaktadır.

Buna göre hurda demiri 1.5 – 2.5 TL aralığında iken hurda alüminyum olmasında fiyatlar 5.5 TL – 10.5 TL’leri bulmaktadır. En yüksek fiyat aralığı ise hurda bakır fiyatlarında olup 20 TL – 35 TL aralığında değişiklik göstermektedir.

Hurda fiyatları demirin güncel fiyatı üzerinden sürekli güncellenmektedir. Bu nedenle hurda alım satımı işlemi öncesi mutlaka telefonla güncel fiyat bilgisi alınmalıdır.

Sattığınız hurdaların geri dönüşümle doğaya pozitif yönde etkileri olmaktadır. Her geçen gün artan sanayileşme, sektörel yenilikler ve globalleşme imalat süreci ile çevreye ve doğaya olumsuz yönde etkiler oluşturmaktadır. Ancak bilinçli imalat süreci ve atık yönetimi ile bu etkinin olumsuz yönleri faydaya dönüştürülerek geri dönüşüm ürünleri temin ettirmektedir. Hem tüketimin azaltılması hem de doğayla dost imalat politikası izlenmiş olmaktadır. Harem hurda işte bu noktada bir telefon uzağınızda ve nakit ödeme kolaylığı ile kapınızda bulunmaktadır.

Hemen Ara
× WhatsApp