Hurda Alımı Yapan Yerler

Hurda Alımı Yapan Yerler
Genellikle hurda alımı yapan yerler İstanbul ve çevre illerde bulunmaktadır. Bu nedenle ülkemizin dört bir yanından İstanbul’daki hurda firmalarına iş gelmektedir. Hurda firmaları, hurdaları alıp ne yapmaktadır. Hurda firmaları aldıkları hurdaların geri dönüşümünü sağlamaktadır. Firmalar hurdaları çeşitlerine göre ayırıp sonrasında geri dönüşüme hazır hale getirmektedirler. Bu nedenle işleri çok zordur diyebiliriz. Hurda firmalarının en temel ilkelerinden biri demir hurdasıdır. Demir hurdası maliyet olarak ucuz ve geri dönüşüme daha müsait olduğu için firmaları zorlamamaktadır. Bu nedenle firmalar demir hurdasını genellikle ön planda tutmaktadır.

Hurdalarınız için arayın kapınızdan alalım: +90 (544) 854 32 91

Pet Şişe Hurdalarını Kimler Alır

Hurda plastik boruların boyutuna ve kalınlığına göre değişmektedir. Su borusu, doğal gaz borusu, elektrik borusu ve daha birçok boru çeşitleri hayatımızı kolaylaştıran materyaller arasında yer almaktadır. Plastik ve naylon isterseniz biriktirip firma ve fabrikalara düzenli olarak satabilirsiniz. Evinizden çıkmadan böyle bir işlem yapmak istiyorsanız ise firmaların web sitelerine girip araştırma yapmanız tavsiye edilir. Araştırma yaptıktan sonra uygun gördüğünüz firmalar ile iletişime
geçebilirsiniz. Elinizden çıkan plastiklerin elinizden çıkarmış olmanın mutluluğu ile küçükte olsa kazanç sağlayabilirsiniz. Plastik ve naylon firmaları seneden seneye göre borsa fiyatlarına göre farlılık gösterebiliyor. Bu farklılıklar geriye doğru değil günden güne ileriye doğru gidiyor. Plastik ve naylon hurdalarınızı kapıya gelen firmalara satın almaktadır. Ama en kolayı ve masrafsız kapıya gelen hurdacılara satmaktadır.

Hemen Ara
× WhatsApp