Hurda Fiyatları Hakkında

Hurda Fiyatları Hakkında

Hurda Fiyatları Hakkında
Hurda Fiyatları Hakkında

Düzenli olarak yapılan temizlikler de en çok can sıkan ve kafaya takılan konulardan biri her temizlik de ortaya çıkan kullanılmayan hurda kategorisine giren bakırlar, demir hurdaları ve çeşitli kullanılmayan makinelerdir.  Birçok insan bu hurdaları nasıl değerlendireceğini ve ne yapacağını bilemez ve en doğru yol olan hurdacıya başvurmaktadır. Bu elindeki çeşitli metalleri, hurdaya vermeyi düşünen kişilerin en çok kafasına taktığı sorunlardan biri hurda fiyatları ve elindeki hurdanın ne kadar tutacağıdır. Bizler İstanbul’da hizmet veren bir hurda firması olarak şunu söyleyebiliriz ki hurdalarınızı alırken bazı firmalar gibi değerlerini öldürerek ve yok pahasına sizlerden satın almamaktayız.

 

Bazı firmalar insanlardan alüminyum, bakır, çinko çelik, elektronik hurdalarını satın alırken çok ucuz fiyatlara almaya çalışmakta ve insanları buna mecbur bırakmaktadır. Ancak bizim firmamızdan hizmet aldığınızda hurda fiyatları konusunda sizlerin üzmeyeceğimizi ve hurdalarınızı değeri her neyse onu vereceğimizi bilmenizi isteriz. Sizlere bir verip karşılığında on katını kazanmak bizim çalışma prensiplerimiz arasında yer almamaktadır. Bizler sizin de bu işten karlı çıkmanız ve kazanç elde etmeniz için çalışmakta ve bu bağlamda hurdalarınızı ücret ödemekteyiz. Bu nedenle de özellikle hizmet verdiğimiz bölgede son derece tercih edilen ve insanların çalışmaktan memnun kaldığı bir hurda firması olmaktayız. Daha uzun yıllar insanlara bu konuda hizmet verecek olmamız bizim için oldukça önemli ve mutluluk duyduğumuz bir konu olmaktadır.

Hurda Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Evinizde bulunan çeşitli materyalleri satarken bu hurdaların değerini belirlemek için kullanılan birkaç yöntem ve ücret tarifeleri bulunmaktadır. Hurda fiyatları belirlenirken genel anlamda bu ücret tarifeleri kullanılır. Öncelikle fiyatları belirleyen en önemli etken satmayı düşündüğünüz hurdanın ana maddesinin ne olduğu ve özellikle geri dönüşümde ne kadar değer kaybettiği konusu olmaktadır. Örneğin bazı metaller geri dönüşüme atıldığında fonksiyonlarını ve özelliklerini kaybederler. Öyle olunca da değerleri ne yazık ki diğer metallere göre daha düşük olarak hesaplanır. Metallerin birim fiyatları belirlendikten sonra ki işlem hurdanın tartılması ve kilogramının belirlenmesi işlemi olmaktadır. Belirlenen kilogram ve birim fiyatı çarpılarak satmak istediğiniz hurdanın toplam fiyatı hesaplanır ve size bunun üzerinden ödeme yapılır.

 

Hemen Ara
× WhatsApp