Hurda Fiyatları

Hurda Fiyatları

Hurda, her hangi bir işin kullanılamayan eşya anlamında kullanılmaktadır. Atılacak hale gelen ancak, yapısı nedeniyle değerli olan eşyalara verilen genel isimdir. Hurdacılık kategorisinde çözüm üreten firmamız, bu kategoride hurda satmak isteyenler için en iyi fiyat avantajlarını sunmaktadır. Hurda fiyatları kategorisindeki fiyatlandırma işlemleri, metal borsası seçenekleriyle gerçekleştirilmektedir. Hizmette kaliteyi çalışma prensibi haline getiren kuruluşumuz, çinko, demir, bakır ve alüminyum gibi metallerin hurdalarını almaktadır. Alım işlemlerinde, her zaman için tek hurda fiyatları anlayışı vardır. Alım işlemlerimiz peşindir. Bu sektörde hurdalar peşin alınır ve peşin satılır. Bu şekilde ülke ekonomisine gerekli hammadde metal ihtiyacı, hızlı bir şekilde karşılanmaktadır.

Hurda Fiyatlarını buradan takip edebilirsiniz. Haftalık olarak güncellenmektedir. Sizde hurdalarınızı yüksek fiyattan satmak isterseniz yada bilgi almak isterseniz hemen arayın:  (0544) 854 32 91

hurda fiyatları

Hurda Fiyatları Ne Kadar ?

Alım ve satım işlemlerinde profesyonel çözüm yöntemlerini sizler için geliştiren şirketimiz, ikinci el eşya alım ve satım işlemlerini de gerçekleştirmektedir. İkinci el eşya alım ve satım işlemlerinde, hurda olmayan ve kullanılabilir özelliklere sahip eşyalarınızı, daha iyi fiyata alıyoruz. Eşya kategorisinde satın alarak, daha çok kazanmanızı sağlıyoruz. Hurda fiyatları dışında değerlendirilen bu eşyalar, istediğiniz fiyata satışa çıkarılmaktadır.

Güncel Hurda Fiyatları Listesi

Hazırlanan güncel Hurda Fiyat Listesi yaklaşık perakende alış fiyatları olup günlük olarak değişebilmektedir.

Yarım kalmış inşaatlar veya yıkılması gereken inşaatlar, beraberinde birçok hurda çıkarır. Bu tip yıkım işlemlerinde de size yardımcı olabiliriz. İş güvenliği konusunda gerekli önlemleri alan elemanlarımız, gerek can güvenliği olsun, gerek mal güvenliği olsun, güncel çözümlerle hareket etmektedir. Güvenli yıkım işlemleri için gün içerisinde bizi arayabilirsiniz.

Hurda Sarı Fiyatları,
Hurda Krom Fiyatları,
Hurda Kablo Fiyatları,
Hurda Kurşun Fiyatları,
Hurda Nikel Fiyatları,
Hurda Akü – Akümülatör Fiyatları,
Hurda Alüminyum Fiyatları,
Hurda Bakır Fiyatları,
Hurda Demir Fiyatları,

Hurda Fiyatları

# CİNSİ KG/FİYATI
1 DEMİR Hurda Arayınız
2 BAKIR Hurda Arayınız
3 ALÜMİNYUM Hurda Arayınız
4 ÇİNKO Hurda Arayınız
5 KURŞUN Hurda Arayınız
1 SARI Hurda Arayınız
6 KROM Hurda Arayınız

Son güncelleme : 17.08.2018 / Saat : 13:45

Hemen Ara
× WhatsApp