Hurdacı Esenyurt

Yıkılan Evinizin Hurdasını Değerlendirmek İstiyor musunuz?

Birçok kişi herhangi bir nedenle evini yıkmak zorunda kalabilir ya da zorunlu olmasa dahi çeşitli nedenlerle yıkım kararı almış olabilir. Böyle bir durum sizin için de söz konusu ise ve Esenyurt’ta bulunan evinizdeki malzemeleri yıkımda zarar görmeden önce değerlendirmek isterseniz Hurdacı Esenyurt arayışınızı sonlandıracak yer firmamız olacaktır.

g

Yıkılacak Evin Hurdası Kazanç Sağlar mı?

Hurdacı Esenyurt olarak yıkmayı düşündüğünüz evleri kazanca dönüştürüyoruz. Yıkım için kendiniz uğraşmak zorunda kalmadan ve içinde bulunan kullanmayacağınız eşyalar ile malzemeler zarar görmeden ekonomik bir katkı elde etmek isterseniz firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Firmamız binada bulunan malzemeleri değerlendirecek ve kullanıma uygun olanlar karşılığında yıkım işlemini yapacaktır. Bu uygulama sayesinde yalnızca yıkılan binanın sahipleri değil inşaat ve tadilat için malzemeye ihtiyacı olan diğer bireyler de kazanç sağlamış olacaktır. Zira bir binadan sökülmüş ve ikinci el olarak satışa sunulmuş olan malzemeler, kullanışlılığında herhangi bir problem olmasa dahi sıfır ürünlere kıyasla daha uygun fiyattan satılmaktadır.

Ne Tür Hurdalar Alıp Satıyoruz?

Esenyurt’ta hurda alım satım hizmeti veren firmamızda paslanmaz hurdalar başta olmak üzere, kurşun, demir, çinko ve bakır hurdalar ve alüminyum hurdalar alınmaktadır. Ayrıca makine hurdalarınız ile elektronik hurdalarınızı da firmamıza satabilirsiniz. Kullanılabilir durumdaki malzemeler ile ikinci el eşya satışı da yapan firmamızdan ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Hurdacı Esenyurt
Esenyurt Hurdacı
Hurda Alan Yerler
Hurdacı
Hurdacılar

Yorum yapın

Hemen Ara
× WhatsApp