Hurdacı İstanbul Avrupa Yakası

Hurdacı İstanbul Avrupa Yakası

Hurdacı İstanbul Avrupa Yakası

Hurdacı İstanbul Avrupa Yakası Talepleriniz İçin Doğru Adrestesiniz

Oldukça geniş bir nüfusu ve pek çok işletmeyi barındırmakta olan İstanbul’un Avrupa yakasında pek çok hurda talebi bulunmaktadır. Hurdacı İstanbul Avrupa yakası talepleriniz için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Bir telefon vasıtası ile iletişime geçildiğinde yapılacak olan fizibilite çalışması ile birlikte hurda alımını gerçekleştirmekteyiz. Hurda alımı noktasında en modern taşıyıcı makineler ve nakliye araçları kullanılmaktadır. Böylece devasa büyüklükteki hurda alımlarında bile firmamız yeterli olmaktadır.

Hangi Tip Hurdaları Almaktayız?

Hurda alımı konusunda oldukça geniş bir hizmet yelpazemiz yer almaktadır. Alüminyum, bakır, çinko, demir gibi metal grubunda yer alan hurdalar kurumumuz tarafından alınarak gerekli işlemlere tabi tutulabilmektedir. Ayrıca beyaz eşya ve elektronik hurdasının alımında da yine kurumumuz devreye girmektedir. Bununla beraber eskimiş olan fabrika ve endüstriyel tesislerdeki makinaların alımı için de yine hurdacı İstanbul Avrupa yakası çözümlerimiz oldukça pratik bir şekilde müşterilerimize sunulmaktadır.

Hurda Karşılığı Yıkım

Sunmuş olduğumuz alternatif uygulamalar arasında hurda karşılığı yıkım hizmeti de bulunmaktadır. Böylece yıkılması gereken eski binaların, inşaatların, alışveriş merkezlerinin yıkım işlemini firmamız üstlenerek oradan çıkacak olan çeşitli hurdalar yine firmamız tarafından alınmaktadır. Hurdacı İstanbul Avrupa yakası uygulamalarında çok hızlı bir şekilde hurda alımı gerçekleştirerek mağduriyet oluşturmamaktayız. Ayrıca ikinci el eşya alım satımı gibi farklı opsiyonlar da firmamızın bünyesinde yer almaktadır.

Yorum yapın

Hemen Ara
× WhatsApp