Hurdacılar Sitesi

Ak Metal Hurdacılık olarak İstanbul’da Hurdacılar Sitesi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Elinizde bulunan kablo hurdaları, akü hurdası, bakır, çinko, makina hurdaları, demir hurdası, krom, kurşun her nevi geri dönüşümü olan hurdalarınız tarafımızdan alınıp geri dönüşüme kazandırılmaktadır.

Hurdacılar Sitesi olarak hurdacılarınız en yüksek fiyattan, doğru tartılar ve dürüst çalışmamızın neticesinde değerinde hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırıyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve deneyimli ekibimiz sayesinde kapınızdan direk alım yapıp nakit olarak hurdalarınızın ödemesini yapmaktayız.

Sizde hurdalarınızı paraya dönüştürmek isterseniz “Hurdacılar Sitesi” size en yakın hurdacı Ak Metal Hurdacılık bir telefon kadar yakınızda bizi arayın: (0544) 854 32 91

Hurdacılar İstanbul olarak tam zamanında ve hızlı bir şekilde Hurda ödemelerini güvenilir bir şekilde yapmaktayız.

Hurdalarınızı;

Biz gelip, taşıyoruz

Biz tartıyoruz

Anında nakit ödüyoruz

Ayrıca Fabrika yıkım işleri, bina yıkım işleri, 2.el eşya alım, otel yıkımı gibi birçok hizmeti Hurdacılar Sitesi hizmetini sizlere sorunsuz vermekteyiz.

Whatsapp üzerinden fiyat teklifi almak isterseniz:

Hurdacılar Sitesi

Hurdacılar Sitesi olarak hurda alım ve satımı konusunda profesyonel hizmet sunmaktadır. Değerli metallerin alım ve satımında zarar etmeden işlem yapmak için bizi arayabilirsiniz.

Hurdacılar Sitesi, uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile her zaman kaliteli ve sorunsuz hizmet vermektedir.

Yorum yapın

Hemen Ara
× WhatsApp