Hurdalarınız Değer Kazansın

Ülke ekonomisine yüzde yüz katkı sağlayan, geri dönüşüm özellikleriyle, ormanlarımızın yok olmasını ve ham madde olanaklarımızın azalmamasını sağlayan hurdacılık sektörü, firmamızın uzmanlık alanına girmektedir. Hurdacı hizmetind, evden alan ve aynı anda tartıp, peşin ödeme yapan firmamız, ek gelir kapısı arayanlar için iş fırsatı sunmaktadır. Evinizde metal grubu eşyaları deponuzda biriktirin, gelip alalım ve anında ücretini ödeyelim. Böylece ek gelir imkanı elde edin.

Hangi Hurdaları Alıyoruz?

Hurda sektöründe hizmet veren firmamız, servis imkanıyla, hurdayı kapınızdan almaktadır. Anında ve piyasa şartlarına göre ödeme yapan Kadıköy hurdacı firmamız, sizin için kazanç kapısıdır. Hurda kategorisinde, alüminyum, bakım, çinko ve demir gibi metalleri alıyoruz. Bütün bu metaller, metal borsası fiyatları üzerinde fiyatlandırılarak alınmaktadır. Fiyat konusunda garanti veren hurdacı firmamızla, güvenilir hurda alım satım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

Kentsel dönüşüm veya bina yenileme işlemlerinde gerçekleştirilen yıkım işlemleri, hurda karşılığı yapılmaktadır. Hurda karşılığı yapılan yıkım işlemleriyle, hem masrafsız yıkım işlemi yaptırmış olursunuz, hem de işinizi işin ehline yaptırmış olursunuz. Bina ve fabrika yıkım işlemlerinde güncel yöntemleri tercih eden hurdacı şirketimiz, bu konuda yılların tecrübesine sahiptir. Gerek araç kullanımı olsun, gerekse yıkım esnasında işçi güvenliği olsun, gerekli bütün önlemler alınmaktadır.

Otel yıkım işlemlerini de gerçekleştiren hurdacı firmamız, bu işte de yine güncel ve etkili yöntemleri tercih etmektedir. Krom, kurşun ve makine hurdası kategorisinde bütün hurdaları alan Kadıköy hurdacı şirketimiz, bu alım işlemlerinde de güncel fiyatlandırma işlemi ile çözüm üretmektedir. Makine hurdası işlemlerinin yanı sıra, ikici el eşya alım satım işlemlerini de profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu konuda gerekli deneyime sahip Kadıköy hurdacı elemanlarımızla, ikinci el eşyalarınızı en iyi şekilde değerlendiriyoruz.

Güncel Hizmet Anlayışı

Hizmette kaliteli çözüm yöntemlerini tercih eden konunun uzmanı elemanlarımızla, fiyatlandırma işlemlerinde her zaman için yeni fiyatları baz alıyoruz. Metal borsasında metal fiyatlarına göre, Kadıköy hurdacı kategorisinde, alım ve satım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yıkım işlemlerinde de yine güncel fiyatlandırmalar söz konusudur. Piyasaya göre en uygun şartlarda, hurda alım satımı, yıkım işlerini ve ikinci el eşya alım satım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Müşterimizin kazanması, bizim için oldukça önemlidir.

Pratik etkili ve kazançlı hurda işlemi için bizi aramanız yeterlidir. En kısa zamanda adresinize servisimiz gelecektir. Bütün semtler için ayrı ayrı özel hizmet anlayışını gerçekleştiriyoruz. Maltepe hurdacı kategorisinde, hurdacı işlemlerinde kaliteli hizmet anlayışını benimsiyoruz. Hurda işlerinde, hurdaları ayırmanız sizin için daha iyi olacaktır. Hurdaları ayrılmamış eşyalar için kabala hesap yapılır. Hurdaları ayırırsanız, hurdanın cinsine göre fiyatlandırma yapılır. Bakır alım fiyatlarıyla, kablo alım fiyatları farklıdır. Bakır fiyatları üzerinden fiyatlandırma yapılmasını istiyorsanız, kablolardaki veya başka malzeme içerisindeki bakırları ayırmanız gerekir. Bu şekilde daha yüksek fiyata hurda satışı gerçekleştirebilirsiniz. Maltepe hurdacı sektöründe, müşteri memnuniyeti ile hareket ediyoruz.

Sektörde adından sıkça söz ettiren şirketimiz, bu sektörde etkili ve mükemmel hizmet anlayışını benimsiyoruz. Bu nedenle, hurda alım satımı, ikinci el eşya ve yıkım işleri için Ümraniye hurdacı firmamızdan fiyat alabilirsiniz. Yıkım işlerinde işçi güvenliği en önemli konudur. Çevredeki insanlara ve binalara zarar vermeden, sorunsuz bir şekilde yıkım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Para veya hurda karşılığı gerçekleştirdiğimiz yıkım işlerinde, çevrede çalışan elemanların da güvenliğini düşünüyoruz. İş güvenliği kategorisinde baret veya emniyet kemeri gibi gerekli bütün önlemleri alıyoruz.

Bina yıkım işlemlerinde seri bir şekilde çalışan elemanlarımız, söz verilen zamanda işe başlamaktadır. İlk işlem, içerideki bütün hurdaları çıkarmaktadır. Bütün eşyalar ve hurdalar çıkarıldıktan sonra, Üsküdar hurdacı en güvenli noktalardan iş makinelerimiz yıkıma başlamaktadır. Yıkım işlemleri, söz verilen zamanda bitirilmektedir.

Hemen Ara
× WhatsApp