İstanbul Hurdacı

İstanbul’da Hurdacı arıyorsanız ve firma arayışı içerisindeyseniz doğru yerdesiniz! Firmamız tecrübeli ekibiyle İstanbul Hurdacı hizmeti almak isteyen müşterilere profesyonel hizmet sunmaktadır. Gelişmiş teknoloji altyapımız ve güçlü kadromuzla İstanbul Hurdacı, Hurdacılık hizmetleri vermektedir.

Firmamız son teknoloji makinalar ile çevreye hiç bir zarar vermeden işlem yapmaktadır. Hurdacınız kapınızdan hurdalarınızı almasını istiyorsanız bize numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. +90 (544) 854 32 91

istanbul hurdacı

İstanbul hurdacı, müşterilerimiz için en iyi hizmetleri vermek adına profesyonel bir şekilde çalışmaları sürdürmektedir. Bizlere ulaşmak istediğiniz zaman internet ortamında veya telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz. İletişim kurduğunuz anda ekibimiz vermiş olduğunuz adrese deneyimli elemanlarımızı gönderir. Elemanlarımız eşya, malzeme vb. hurdanızı sizden teslim aldıktan sonra gerekli ödemenizi güvenli bir şekilde sağlamakta.

Hurda Sektöründe Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Bu sektörde firmamız kesinlikle müşterilerine en iyi kaliteyi sunmakta. Özelliklede İstanbul bölgelerinde daha aktif bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Gerek kaliteli hizmet vererek de iyi fiyatlarla siz değerli müşterilerimizden hurdaları almaktayız. Topluma ve çevreye yararlı geri dönüşümler sağlayarak hurda eşyalarınızı geri kazandırtıyoruz. İstanbul’un bütün il ve ilçelerine vermiş olduğumuz hizmetlerde hurda alımlarınızı yapıyoruz. Müşterilerimizi mağdur etmemek adına hurdanızı aldıktan sonra ödemenizi nakit olarak teslim ediyoruz. Kendi araçlarımızla kapınıza kadar gelip hurdalarınızı arabalarımıza alıyoruz. Hurdalarınızı kendi kantarlarımızda tartıyoruz. Yapmış olduğumuz yeniliklerle kendi firmamızı büyütmek açısından büyük adımlarla ilerliyoruz. Son zamanlarda kağıt ve karton gibi hurdaları toplayanlara sıkça rastlayabiliyorsunuz. Peki elinizde inşaat ve demir hurdaları olduğunda ne yapmanız gerekecek? İşte tamda burada İstanbul hurdacı şirketi olarak sizlere bu tür hizmetlerimizi sunmaktayız.

Hurda Alımları Nasıl Yapılmaktadır?

Hurdaların alımı aşamalar halinde gerçekleştiriliyor. Bunları küçükten büyüğe olacak şekilde sıralayalım. Öncelikle sokaklara görmüş olduğumuz hurdacılar bireysel hurdacılar olarak ayrı bir kategoriye ayrılmaktadır. Bu bireysel hurdacılar kapı kapı gezerek topladıkları hurdaları kamyon araçlarıyla gezen kişilere satmaktadır. Kamyoncularda toplamış oldukları hurdaları hurda fabrikalarına götürerek geri dönüşüm için olanak sağlıyorlar. İstanbul hurdacılık olarak
ta sizlere bu hizmeti vermekten gurur duymaktayız. 

Title

Hemen Ara
× WhatsApp