İstanbul Hurdacılık

Çevreye Büyük Katkı Sağlayan İstanbul Hurdacı…

Eski kullanılmayacak durumda olan madeni gereçleri satın alarak, geri dönüşüm tesislerinde dönüştürmek sureti ile yeniden topluma kazandıran firmalara hurdacı denir.

Hurdacılığın Önemi

İstanbul hurdacı, alüminyum, demir, bakır, krom, çinko, kurşun, metal, elektronik tarzında tüm geri dönüştürülebilen hurdaları, bulundukları mekanlardan günlük borsa satış bedelleri üzerinden satın almaktadır. İstanbul hurdacı sökülmesi gereken hurda çeşitlerinin de, yerinde sökülme işlemlerini yapmakta ve nakliye araçları ile dönüşüm merkezine taşımaktadır. Merkezde, teknolojik koşullarda dönüştürme işlemine tabi tutulan hurdalar paketlenerek, istanbul hurdacı tarafından, hammadde olarak satışa çıkarılmaktadır.

İstanbul’un En Köklü Hurda Firması

İstanbul hurdacı, uzun yıllardır hurdacılık sektöründe hizmet vermekte olan, güvenilirliği, sözünde durması, hurdacılık konusunda uzman ve deneyimli olan kadrosu ile sektörünün önde gelen firmalarından birisi olma gururunu yaşamaktadır. İstanbul hurdacıları her gün, her saat değişmekte olan hurda fiyatlarını dikkatli bir şekilde takip ederek, hurdalarını ederinden satın almaktadır. Satılacak hurdası bulunmakta olan kişi ya da şirketlerin yedi gün 24 saat hizmet vermekte olan firmamız ile iletişime geçerek bilgi almaları mümkündür. Fabrikalarında söküm yaptırarak çıkan hurdaları satmak isteyen fabrikaların, çelik konstrüksiyon yapılarını zarar vermeden ve usulüne uygun olarak söken istanbul hurdacıları fabrikadaki yıkım sonucunda çıkmakta olan demirleri de, piyasa fiyatından satın almaktadır.

İstanbul Geri Dönüşüm

Alüminyum, alaşımı yüksek, paslanmaya karşı direnci, parlaklığı ve güçlü olmasından dolayı, birçok sektör içerisinde yaygın bir şekilde kullanılmakta olan bir metaldir. Çeliğin 1/3 ü kadar ağırlığa sahip olan alüminyum alaşım hurdaları İstanbul hurdacıları tarafından dönüşüm tesislerinde geri dönüştürülerek, kap, çubuk, kablo, bağ, kırpık parça, çelik, putrel ve karışık materyaller şeklinde piyasaya kazandırılmaktadır. Petrol rafinelerinde ki ham petrolün işlenmesi sonucunda kalan artık maddelerden meydana gelen plastik, kullanımı sonucunda oluşan plastik hurdası da İstanbul hurdacıları tarafından dönüştürülerek, piyasa da kullanılabilecek hale getirilmektedir.

Ormanlarımızın yok olmasına neden olan ağaçtan kağıt üretimi sonucunda elde edilen kağıt ürünler, işleri bittiğinde kullanılıp atılan kağıt hurdaları, tesislerde dönüştürerek yeniden topluma kazandıran İstanbul hurdacı çevrecilik alanında topluma son derece faydalı olan çalışmalar yapmaktadır. Dünyada en fazla dönüşümü yapılmakta olan demir hurdaları konusunda da alım ve dönüştürme çalışmaları yapmakta olan firmamız, gemilerde, eski tren yollarında, vagon tarzında tüm hurdaların söküm işlerini de yapmaktadır.

Birçok fabrikada ve özel sektörde kullanılıp atılmakta olan kablolar da tarafımızdan hurda olarak satın alınmakta ve dönüştürülmektedir. Konteyner hurda dönüşüm işini de başarı ile gerçekleştirmekte olan İstanbul hurdacıları fabrikaları, konteynerlerini iş sahalarına bırakmak zorunda kalmaktan kurtarmaktadır. Elektronik ve otomotiv tarzı sektörlerde kullanım alanı bulan bakır, hurda haline geldiğinde alıp dönüştüren firmamız tarafından, tank, tel, kablo gibi farklı formlara getirilerek satışa sunulmaktadır. Sizlerde hurdacılık sektörünün önde gelen firmalarından olan firmamıza, her türlü söktürme, hurda satış ihtiyaçlarınızda başvurabilir ve deneyimli kadromuzun hizmetlerinden güvenle faydalanabilirsiniz.

İstanbul Hurdacı

İstanbul`un İstanbul ilçesinde her türlü hurdalarınız değerinde nakit alınır. Firmamız uzun yıllardır hurdacılık sektöründe öncü firmalar arasındadır. İstanbul ilçesinde hurdanız var ise bizi arayınız.

Yılların vermiş olduğu hizmet tecrübesi ile sizlere hurdacılık alanından en iyi hizmeti vermekteyiz. İstanbul Hurdacı, olarak elinizde bulunan hurdaları nakit değerinde alıyoruz. Bizden fiyat almadan kimseye hurdanızı satmanızı öneriyoruz.

İstanbul Hurda Fiyatları

İstanbul ilçesinde hurda fiyatları her an her saat değişmektedir. Hurda piyasasını takip etmek müşteri açısından zor olduğu için İstanbul hurda fiyatları hakkında en detaylı bilgiyi bizi telefon numaralarımızdan arayıp ulaşabilirsiniz.

Sizlere İstanbul hurdacılık hizmetinde hurdalarınızı alırken en yüksek fiyat garantisi ile değerinde nakit alıyoruz. İstanbul hurda fiyatları hakkında bilgi alıp hurdalarınızı en iyi fiyata satmak istiyorsanız bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Hurda Alımı

İstanbul ilçesinin en iyi hurdacısı olarak her türlü hurdalarınızı değerinde almaktayız. Bakır, alimünyum, demir, sarı, paslanmaz hurda, çinko, kurşun, krom, plastik , elektronik ve bunun gibi elinizde bulunan hurdaların satışı için İstanbul hurdacısı olan Firmamızı tercih edebilirsiniz.
İstanbul ilçesinde bulunan hurda araçlarımız ile İstanbul bölgesinin neresinde olursanız olun kapınıza kadar gelip hurdalarınıza değerinde nakit alım yapıyoruz.

İstanbul Hurda Satımı

Beşiktaş ilçesinde Firmamız her türlü hurda satışı yapmaktayız. Bünyemizde bulunan hurdaları değerinde fiyatlara satarak İstanbul ilçesinde hurda ihtiyacınızı karşılıyoruz. İstanbul bölgesinde aradığınız her hangi bir hurda var ise bizi arayıp aradığınız hurdanın bünyemizde olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Anahtar Kelimeler;

İstanbul Hurdacı, İstanbul Hurda Alan Yerler, İstanbul Hurdacıları, İstanbul İstanbul Hurdacı, İstanbul Hurda Alanlar, Hurda Alanlar İstanbul, Hurdacı İstanbul

Hemen Ara
× WhatsApp