Kabataş Hurdacı

Kabataş Hurdacı Hizmetleri

Geri dönüşüm teknolojisinin her geçen gün önem kazandığı günümüz koşullarında sıradanlığın dışına çıkarak elden çıkarmak istediğiniz tüm hurda çeşitlerini kapınıza kadar gelerek alıp, ödemesini de burada gerçekleştiren kabataş hurdacı firmamız yedi gün yirmi dört saat ulaşabileceğiniz online sitemiz ile hizmetinizdedir. İstanbul’un her noktasından firmamıza online iletişim kanallarımız aracılığı ile ulaşarak elinizdeki taşınmaz, kullanılmaz ya da değerlendirmek istediğinizden her türlü hurda malzemeyi belirttiğiniz adreslerden bizzat alarak, satış noktalarına nakliyesini sağlıyoruz. Firmamız her türden bakır, alüminyum, kablo, çinko, demir, krom gibi metal her madenlerin alışını yapmaktadır. Hurda satışı sonrası herhangi bir bekleme ve ya formalite beklemeden tarafınıza nakit ödeme yapıyor.

Kabataş hurdacı, hurdacılar kabataş, bakır alanlar, kablo hurdası kabataş, geri dönüşüm kabataş

Kabataş Hurdacılık

Yılların verdiği tecrübe ve birikimi hizmete dönüştürerek hizmet kalitesini her yönüyle ortaya koyan kabataş hurdacı firması sizlere hem ekonomik hem de çevresel faktörlere verdiği değerle hizmet veriyor. Öyle ki fazlalıklara ekonomik bir değer biçilirken ortadan kalkan fazlalıklar sayesinde bariz bir görüntü kirliliğinden de kurtulmuş oluyorsunuz. Ayrıca hurdaların doğada işlenmiş halde hazır olması, bunların üretildiği malzemenin bulunmaması için doğanın gereksiz yere tahrip edilmesi de engellenmiş oluyor. Böylelikle doğanın dokusu korunurken, ekstra üretim olmayacağından ekstra enerji harcanmadığı için milli ekonomi de sarsılmamış oluyor.

Kabataş Hurdacılık ve Sürekli Hizmet

Faaliyette bulunulan ticaret sektörü, sanayi sektörü ve hurda çıkarımı olan her alanda bir defaya mahsus tarafımızdan hizmet alabileceğiniz gibi, sürekli bizimle çalışmak için hizmet sözleşmesi de yapabilirsiniz. Böylelikle periyodik aralıklarla çıkan hurdalar düzenli bir şekilde sizden alınır ve eskiyen her şey paraya çevrilerek her iki tarafın da ticari faaliyetlerine bir düzen verilmiş olur. Mevcut sitemiz kanalıyla yapacağınız hurda satışlarında herhangi bir zarara uğratılmazsınız. Piyasanın altında kalmadan bir defa da yüzlerce kilogram hurdayı firmamıza kolayca satabilir, ödemelerinizi düzenli olarak alabilirsiniz.

Yetkili firmamız kabataş hurda son teknoloji iş makineleri yardımıyla kısa bir süre içerisinde geri dönüşüm ve hurdacılık faaliyetleri ile ilgili yönetmeliklere uygun bir şekilde tahliye yapmaktadır. Dakikalar içerisinde hurdanın kalkış noktasında transfere uygun hale getirilerek, yoğrulan hurdalar yer tutmadan kolayca taşınır. Bize ulaştığınız andan itibaren hızlı bir şekilde tarafınıza dönüş sağlanarak işlerinizin sekteye uğratılmadan ilerlemesi için ivedi bir şekilde çalışıyoruz. Bizlere hem firma hattımızdan, hem de cep numaralarından ulaşarak yetkili firma temsilcimizden merak ettiğiniz tüm konularda bilgi alabilirsiniz.

Kabataş Hurda Alımı

Hurdacılıkta kötü niyetli girişimlere meydan vermeden, yasal mevzuata uygun olarak gönül rahatlığında çalışmanın emniyetini yaşamak için tarafımıza başvurabilirsiniz. Profesyonellik ve müşteri menfaatini ön planda tutan kabataş hurda çıkma maden satışı yaparak, ekonomik ve çevresel anlamda pek çok sektöre katkı sağlıyorsunuz. Satışını yaptığınız çeşitli hurda malzemeler sayesinde, yeniden üretilecek ve günlük hayatta çok işe yarayacak malzemenin de hammadde tedarikçiliğini de bizzat sağlamış oluyorsunuz.

Hemen Ara
× WhatsApp