Maslak Hurdacı

Maslak hurdacı, olarak Maslak‘da tüm hurda ve hurdacılık işlerinizi kapıya kadar gelip yapıyoruz. Hemen Maslak‘ta hurdacı çağırmak için iletişim bölümünde ki formu doldurabilir veya bizim ile direkt iletişim sayfamızda ki telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz. Maslak hurdacı her zaman kaliteli hurda ve hurdacılık hizmetleri sunmaktadır.

Hurda Alımı, Hurdacı, Hurdacılar, İstanbul, Maslak, Maslak Hurdacılar, Maslak Hurda Alanlar

maslak hurdacı

Maslak Hurdacı

Maslak hurdacı 25 yıllık deneyimi ve bir çok hurda projesi ile aktif ve tecrübeli çalışan bir hurda firmasıdır. Kuruluşundan bu yana bir çok hurda alım ve satım yapmıştır ve yapmaya da devam etmektedir. Merkezimiz Maslak bölgesin de olup bu güzide ilçemize bağlı olan güzide semtimiz Maslak bölgesinde de aktif ve yoğun hurda alım çalışmalarımız devam etmektedir. Bir çok hurda çeşitleri almakta olup genellikle Anadolu ve Avrupa bölgesinde aktif bir şekilde çalışmalar ve hurda alımları yapmaktayız.

Maslak Hurdacı Olarak Maslak’ın Hangi Bölgelerinde Çalışıyoruz?

Maslak hurdacı olarak Maslak’ın, tüm bölgelerinde hurda alımları yapmaktayız. Bir çok hurda çeşidini alan firmamız müşterilerimizin kapısına kadar gelip kapıdan hurda ve hurdaların alımını yapmaktadır.

Maslak Hurdacı, Hangi Hurda Çeşitlerini Alıyoruz?

Bir çok hurda çeşidini almaktayız. Bunların başında en çok çıkan hurdalar arasında demir, bakır, çelik vb başta olmak üzere tüm hurda çeşitlerinin alımlarını yapabiliyoruz ve geri dönüşüm yapmak üzere ücret karşılığında sizden alıyoruz. Aldığımız ve sattığımız hurda çeşitleri hakkında daha çok bilgi alabilmek için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Maslak Hurda Alımı Yaptığımız Metaryeller

Maslak Bakır Hurdası

Maslak Demir Hurdası

Maslak Alüminyum Hurdası

Maslak Akü Hurdaları

Maslak Beyaz Eşya Hurdaları

Hemen Ara
× WhatsApp