Mecidiyeköy Hurdacı

Mecidiyeköy Hurdacı 05448543291

Hurdacıları artık eskisi gibi sadece bir kaç malzeme verebileceğiniz ve elinde tahta arabası ile sokaklar da bağıran bireyler olarak görmeyin. O hurda diye tabir edilen atık malzemeler öylesine işlemlerden geçiliyor ki. Mecidiyeköy de toplanan hurda plastik atıklar, öncelikle cinslerine göre ayrılarak geri dönüşüm işlemine tabi tutulur. Cinslerine göre ayrılan geri dönüşebilir hurda plastik atıklar, kırma makinesi dediğimiz devasa aletler ile kırılıp küçük parçalara ayrılır, sonrasında bu parçaları direkt olarak belli oranlarda, orijinal hammadde ile karıştırarak üretim işleminde kullanıyoruz. Düşünün bu maddeler tekrar eritip katkı maddeleri katarak ikinci sınıf hammadde olarak da kullanabilir. 1 ton hurda plastik ambalaj atığının geri dönüşümü sonucunda inanılmaz derece de enerji tasarrufu sağlanıyor. Aynı işlemi fabrikalardan alınan malzemelerde de düşünebiliriz.

Her Nevi Hurdanızı Mecidiyeköy ilçesinde paraya çevirmek isterseniz hemen arayın:  (0544) 854 32 91

Mecidiyeköy Hurda ve Geri Dönüşüm Hizmetleri

Fabrikanın yapmış olduğu iş eski bilgisayarlar, yazıcılar, hard diskler, anakart, televizyonlar, tv kartı, radyolar, barkod yazıcıları, kart okuyucuları, modem ses kartı, optik okuyucu, ekran kartı, cdrom, elektronik kart, fotoğraf makinesi, cep telefonları, projeksiyon, telsiz telefonlar, network ürünleri, kablolar, klavye, mouse, mp3 player,  kameralar, mikrofon, kartuşlar, kulaklık, ve daha bir çok kenara köşeye atılmış hurda olarak kabul edilen parçaları, hurdacılardan toplu alıp geri dönüşüme kazandırmak. Teknolojinin her geçen gün kendini yenilemesi evimizdeki, iş yerimizdeki kullandığımız modelleri de değiştirmeye yönelik adımlar attırmaya neden oluyor. Hurdacılar topladıkları elektronik atıkları fabrikaya getirerek hem çevre sağlığını koruyorlar, hem de geri dönüştürülebilir ürünlerin tekrar kazandırılmasını sağlıyorlar. İşte beni her Pazar uykumdan eden hurdacıların mahalle aralarında topladıklarını biz hayata geri döndürüyorduk. Hatta benim en son artık yıllanmış bir köşeye attığım bilgisayarımı da annem hurdacıya vermişti. Atsana dediğimi hatırlıyorum ve utanıyorum şu an. Atıklar aslında dünyamızı, ülkemizi nasıl da kirletiyor ve içinden çıkılmaz bir sorun haline getiriyor. Fabrikada çalışmamla birlikte hurdacıların ve geri dönüşüm fabrikalarının çoğalması,  insanların bilinçli bir şekilde atıklarını hurdacılara emanet etmeleri gerektiğini öğrendim. Geri dönüşümle toprağın zehirli maddelerle buluşmasını da engellemek ve ekonomik katkıda bulunmak sorumluluğunda olmalıyız.

Mecidiyeköy Hurda Alımı

mecidiyeköy hurdacı

Mecidiyeköyde hurdanızı satmak mı istiyorsunuz, önce elinizdeki hurdanın kabala miktarını gözlemleyin,daha sonra iletişim formu ya da whatsapp programı ile hurdanın fotoğrafını çekip bizlerin iletişim adreslerine yollayabilirsiniz.

Mecidiyeköyde Hurdalarınızı bizden fiyat almadan satmayınız..

Mecidiyeköy Hurdacıları

Mecidiyeköyde eliniz de inşaat demiri, inşaat iskelesi, trafo, demir boru, çatı paneli, inşaat iskelesi,hurda çatı, çelik konstrüksiyon, çatı makası, raf, çelik çatı,jeneratör, sandviç panel, cephe paneli, defolu çatı sacı, inşaat konteyner, demir kapı, şantiye konteyner, bekçi kulübesi, kompresör, redüktör, çelik depo, çelik antrepo malzemelerimi var direk bizle bağlantıya geçiniz…

Mecidiyeköy Bakır hurda
Mecidiyeköy Sarı (Pirinç) hurda
Mecidiyeköy Güngören Çinko hurda
Mecidiyeköy Sarı Hurda
Mecidiyeköy Hurda Kablo Çeşitleri
Mecidiyeköy Krom, Nikel Hurdaları
Mecidiyeköy Kurşun (Akü) Hurda
Mecidiyeköy Demirli Karışık Maden Hurdalar

Mecidiyeköy Hurdacı Olarak İstanbul’un Avrupa ve Anadolu Yakasında Her Türlü Bakır, Alüminyum, Çinko, Krom, Kurşun, Akü, Metal Hurdası, Elektronik Hurdası, Kablo Hurdası, Bilumum Geri Dönüştürülen Bütün Hurda Çeşitlerinin Zamanında ve Adresinizden Alımı Yapılır ve Nakit Ödeme Yapılır.

Mecidiyeköy Hurdacı Telefonu

Ücretsiz hızlı fiyat teklifi almak isterseniz: +90 (544) 854 32 91 (WhatsApp)

istanbul 7/24 Açık hurdacılar, Hurda alımı mecidiyeköy şişli, seyrantepe hurdacılık, hurda kablo alımı ve satımı.

İstanbul En Yakın Hurdacı

Hemen Ara
× WhatsApp