Sancaktepe Hurda Alım Satım

Sancaktepe Hurda Alım Satım

 

Sancaktepe Hurda Alım Satım
Sancaktepe Hurda Alım Satım

Bireyler hayatlarını sürdürebilmek ve kolaylık sağlamak adına birçok maddeyi tüketmektedir. Üstelik bu tüketim gün geçtikçe ilerlemekte artık üretim tüketime yaklaşmakta zorlanmaktadır. Üretici büyük firmalar bu anlamda iki yolu seçerek uygulama yapmaktadır: Ya kullan at yöntemine uygun olarak doğada çözünemeyen zararlı plastik kullanımlarını arttırmakta ya da bu üretimleri sürekli hale getirebilmek adına geri dönüşümü destekleyerek maddelerin tekrar kullanılmasını sağlamaktadırlar. Bireyler bu anlamda geri dönüşümü desteklemek adına belediyeler bazında ve okulda eğitimlerle bilinçlilik oranını giderek arttırmaya çalışmaktadır. Sancaktepe hurda alım satım yapan firmalar bu anlamda birçok şirket ya da bireysel kişilerle görüşerek geri dönüşüme katkı sağlamaktadır.

Sancaktepe belediyesi diğer belediyelerde olduğu gibi geri dönüşüme önem vererek çalışmalar gerçekleştirmektedir. Ancak bu çalışmalar yetersiz kalmakta her bireye ulaşamamaktadır. Atık konteynırların yetersiz sayıda olması kişilere ulaşımda yetersiz kalmaktadır. Ancak Sancaktepe hurda alım satım yapan firmalar herkes tarafından ulaşılabilir olduğundan daha fazla kişiye ulaşabilmektedir. Birçok farklı noktada çeşitli toplama alanları olan firmamız bu anlamda Yenidoğan, Sarıgazi ve Samandıra’da farklı oluşumlar sergileyerek her bireye ulaşmaktadır. Buradan elde edilen hurdalar sayesinde kişilerin doğayı koruyabilmesi adına çeşitli dönüşümler sergilenmektedir. Bu sayede doğada daha fazla ham madde sağlanabilmesi adına zorlamalar bulunmadan, çevreye zarar vermeden üretim sağlanabilmektedir. Şirketler üretimine devam ederken doğada hurdalardan arındırılmaktadır.

Her Alanda Geri Dönüşümü Sağlamak Hedefimizdir

Geri dönüşümü sağlamak adına Sancaktepe hurda alım satım sağlayan birçok firma bulunmaktadır. Ancak bu firmalar belirli alanlara yoğunlaşarak çalışmalarını sergilemektedir. Bizler ise geri dönüşümü tam anlamıyla gerçekleştirmek adına birçok maddenin geri dönüşümünü sağlamaktayız. Bu maddeler arasında:

  • Bakır hurda,
  • Hurda demir,
  • Plastik,
  • Kağıt,
  • Krom,
  • İnşaat malzemeleri gelmektedir.

Bunların her biri tarafımızca toplanarak geri dönüşüm adına özel alanlara iletilmektedir. Bu iletim sonrasında her madde kendi özelliği doğrultusunda belirli işlemlerden geçerek geri dönüşüme gönderilmektedir. Her madde tekrardan ilk oluşturulmuş haline çevrilmekte bu sayede tekrar kullanılabilmesi adına bir fırsat oluşturulmaktadır. Bu sayede bir maddenin tekrar üretilmesi için yeniden ham madde oluşması gerekmez üretilen madde tekrar kulanılabilmektedir.

Hemen Ara
× WhatsApp