Şekerpınar Hurdacı

Şekerpınar Hurdacı olarak her türlü elinize geçecek hurdalarınızı yerinizden değerine alıp satmak ilk ilkemiz. Başta Şekerpınar hurda alımı olmak üzeri tüm çevrede bakır, akü, çinko, alüminyum ve geri dönüştürülebilen her nevi hurdaları alıyoruz. Nakit ödeme yaparak hurdalarınızdan cebinize sıcak para akışı sağlıyoruz.

Şekerpınar Hurdacı

Şekerpınar Hurdacı olarak hem metal hurdaların ekonomiye kazandırılmasını sağlayan firmamız hemde çevreyi korumak gibi görevi yerine getirmenin mutluluğu ile işine dört elle sarılıyor, firmamız tüm yükleme, boşaltma, ve sevk etme işlemlerini kendi bünyesindeki deneyimli ekip ve ekipmanları tarafından yapmakta.
Şimdi gelelim asıl konumuza hurdacıya ne zaman ihtiyaç duyarız ya da hurdacıya nereden ulaşırız.  Taşınma işlemi denince, akla ilk gelen faaliyet koli bulmak olur. Hemen koli arama eylemine girişilir. Eşe dosta, komşuya sorulur ilkin. Daha sonra marketlere, kırtasiyelere, ucuzluk pazarlarına, teknoloji mağazalarına, önünüze hangi dükkan çıkarsa. Sanki taşınacağınız zaman tüm insanlar sözleşmiş gibi, hatta koliler piyasadan kalkmış gibi davranırlar. ‘’Yok be abi, sabah gelseydin keşke vardı, biz de ne arasın, daha yeni bitti’’. Bazıları suratınıza dahi bakmaz, dilenci muamelesi görürsünüz. Kocaman, sinirli bir ‘’yok’’ sesi gelir onlardan. Koli o kadar değerlidir ki o sıralarda sizin için, gözünüzde diğer ihtiyaçlarınız sıfırlanır ve sokak sokak dolaşırsınız.

şekerpınar hurdacı

Şekerpınar Hurdacılık Hizmetleri

Ama nafile; çöplere atılmış yırtık, patlamış kolilerle karşılaşırsınız. Bulmanız gereken 15, 20 adet koli için internetten arayışa girersiniz. Bütçeniz uygun değildir aslında satın almaya. Taşınmanıza 5 gün vardır ve ümitler tükenmiş, ‘’artık bu parayı vermek zorundayım’’ derken, yolda kağıt toplayıcısını görmek çölde serap görmüş gibi hissetmenize neden olur. Arkasındaki çuvalda bir sürü karton koli vardır. Hemen koşarak yanına gidersiniz. ‘’Bu koliler satılık mı? Diye sorunca ‘’abi toptan hurdacıya satacağım, istersen sana da verebilirim.’’ En sağlam olanları ayırarak pazarlık yapıp bütçenizi zorlamadan kolilere kavuşursunuz. Hurda diye bildiğiniz bakır, demir, çelik, alüminyumdur. Hiç aklınıza getirmezsiniz, kolinin hurda atık olarak kabul edildiğini.

Şekerpınar Hurda Alımı

Kağıt toplayıcısı ‘’abi hurdacılar bunları dükkanlarında toplar, sonra da geri dönüşüm fabrikasına gönderir. Ekonomik zorluklarla karşı karşıya gelen ülkeler için atıkların geri dönüşümle ormanların yok edilmesini önlediğini, hem enerji kaybından, hem de ekonomik kayıptan ülkeyi kurtardığını düşünürsünüz. Örneğin  siz bu kolileri 2. El olarak aldınız. Taşındıktan sonra tekrar kağıt toplayıcısına vererek hurdacılara ulaştırmasını sağlayarak tasarruf edilecektir. Doğa kaynaklarının tükendiği bir dünyada, her bireyin bilinçli yaklaşımlar göstererek atıkların tekrar dünyaya kazanımı sağlanmış olacaktır.
Ak Metal Hurdacılık, temel faaliyetleri Şekerpınar hurdacılık işleri, Şekerpınar hurda metal alımı, her türlü Şekerpınar hurda alımı ve Şekerpınar  hurda satışı işi yapar. Konusunda Şekerpınar  piyasasında önemli bir paya sahip olan şirketimiz, Türkiye genelinde de geniş yer teşkil etmektedir. Şirketimiz Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarından hurda alımı yapmaktadır.
Şekerpınar Bakır hurda
Şekerpınar Sarı (Pirinç) hurda
Şekerpınar  Hurdacıları
Şekerpınar  Sarı Hurda
Şekerpınar  Hurdacılık
Şekerpınar  Hurda Kablo
Şekerpınar  Krom, Nikel
Şekerpınar  Kurşun (Akü) Hurda
Şekerpınar  Demirli Karışık Maden Hurdaları
Hemen Ara
× WhatsApp