Şile Hurdacı

Şile Merkez Hurdacı, Şile Merkez Hurda Fiyatları, Kavacık Hurdacı, Beylikdüzü Hurdacı, Avcılar Hurdacı, Büyükçekmece Hurdacı olarak Başta Marmara Bölgesi Olmak Üzere İstanbul’un Tüm Semtlerinde Hurdaların Karşılığını Değerinde Sizlere Sunmaktadır.

Şile Merkez Hurdacı

Değerli metallerin ya da kağıt, plastik türü malzemelerin belli bir süre kullanıldıktan sonra artık iş göremez hale gelmesi olayı hurdanın başlangıcıdır. Metallerin kullanımının bitmesi korozyona sebebiyet vermekte ve zamanla değerli madenler hurdaya ayrılmaktadır. Geri dönüşüm şirketlerinin başlıca amacı bu maddeleri tekrar ülke ekonomisine kazandırmaktır.Geri Dönüştürme Şirketi olan firmamız değerli hurdalarınızı değerinde alır.

Şile Hurdacı

Hem siz kazanırsınız hem de milletimiz kazanır.

Alımını ve Satımını Yaptığımız Hurda Türleri
Hurda Alımı
Hurda Satımı
Hurda Sökme
Fabrika Sökümü
Fabrika Temizleme
Bakır Hurda
Demir Hurda
Sarı Hurda
Metal Hurda
Plastik Hurda
Elektronik Hurda

Bizi aramanızın ardından uzman ekibimiz fabrikanızı yerinde inceleyerek kısa sürede sizi bilgilendirecektir.

Sürecin işleyişi şöyledir :

Ekibimizin detaylı incelemesi ve sizi bilgilendirmesi
Sizin onayınızın ardından çalışma planının oluşturulması
Belirlenen sürede söküm işleminin yapılması
Söküm sonrası oluşan pisliğin temizlenmesi
Anlaşılan ücretin söküm ücreti düşülerek ya da yapılan anlaşma doğrultusunda size ödenmesi

Şile Merkez Hurdacı

MİSYONUMUZ:

Şile Hurdacı Küresel ısınmanın doruk noktaya çıktığı günümüzde çok daha önem kazanan atıkların toplanması ve geri dönüşüm konusunda dünyadaki yeni teknolojileri takip ederek ihtisaslaşmak, tedarikçi ve müşteri ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler bulmaktır. Hurda satmak mı istiyorsunuz önce elinizdeki hurdanın kabala miktarını gözlemleyin,daha sonra iletişim araçları ile bize cep telefonu aracılığı ile birkaç fotoğrafını çekip bizlerin iletişim adreslerine yollayabilirsiniz..Hurdaları bizden fiyat almadan satmayın…Hurdalar bizimle değer bulsun…

VİZYONUMUZ:

Sürekli gelişen ve yenilenen bir hizmet anlayışına sahip,toplam kalite yönetimi felsefesini benimsemiş geri dönüşüm sektöründe lider bir kurumsal şirket oluşturma atasehir hurdacı olarak gelecek temiz nesiler için var gücümüzle calısıyoruz Şile Merkez Hurdacı

Şile Merkez Hurdacı Bölgesinde Bakır Hurdası Alımı

Değerli madenlerin başında gelen bakır hurdaların alımında hizmetinizdeyiz. Bakır hurdalarınızı değerinde alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Bakır hurdaların plastik koruyucu kablolardan ayrıştırılması,
Hurda bakırın kalitesinin belirlenmesi,
Söküm gerektiren durumlarda hurda sökümü işleminin yapılması
gibi işlemler tarafımızdan yapılmaktadır. Hurda bakırlar ekonomimiz için oldukça değerlidir. Bu nedenle bakır hurdalarını geri dönüşüme kazandırmakla hem milletimize, hem devletimize, hem de bütçenize katkı sağlamış olursunuz.

başta olmak üzere İstanbul’un en yeni ilçelerinden bir tanesi olan atasehir Bölgesinde Detaylı hizmet vermekteyiz.

Yorum yapın

Hemen Ara
× WhatsApp