Silivri Hurdacı

Silivri Hurdacı – Silivri Hurda Alım Satım

İstanbul silivri hurdacı firması olarak sizlere daha iyi bir hizmet vermek için memleketin farklı semtlerinde şubelerimiz bulunmakta. Bunlardan bir tanesi de Silivri hurdacılık. Silivri bulunduğu konum itibariyle sanayi bölgelerine yakın olduğundan dolayı ve Avrupa yakasında hızlı bir şekilde büyüyen inşaat sektörü ile birlikte hurda şirketlerine daha fazla ihtiyaç duyuldu. Bu sebeple şubemizi Silivri bölgesinde açmış bulunmaktayız.

Silivri Çevre Düzenlenmesi ve Geri Dönüşüm.

Avrupa yakasında inşaatlar hız kesmeden büyümekte. Peki bu büyümekte olan inşaatlar çevreye bir zarar veriyor mu? Bu soruya şu şekilde cevap verelim. Herhangi bir inşaat yapıldığında iş malzemeleri olarak tonlarca demir kullanılmaktadır. Kullanılan demirlerin fazlalıkları inşaat alanı dışında toplanır. Toplanan inşaat demirleri çevreye kötü bir görüntü kirliliği çıkarmakta toplanmış bu demirlerden nasıl kurtulabilirsiniz. İşte tamda burada Silivri hurdacılık olarak devreye giriyoruz. Hurdalarınızı sizden teslim alarak hem ülkemiz açısından hem de dünya doğal hayatın korunması açısından büyük önem taşıyor. Ülkemiz doğal yer altı kaynakları açısından çok zengin olmadığını biliyoruz. Bunun içinde hurdalarınızı sizden aldığımızda ekonomiye can verdiğimiz gibi geri dönüşüm hizmetine de yarar sağlamaktayız.

Hurdacılığı Yaparken Doğayı da Koruyoruz

Hurdacılık sektörü demirden kitaba kadar birçok alanlarda hizmet veriyor. Kullanılmış ve eskimiş olan hurda kitaplarınızı istediğiniz adresten teslim alıyoruz. Bizleri arayıp hurdanızın hacmi ve büyüklüğü hakkında bilgi vermeniz dahilinde evinize personel ekibimizi gönderiyoruz. Kitaplarımızı geri dönüştürelim ülke ekonomisine ve tabiata sahip çıkalım.

Sizde Hurdalarınızınızı Paraya Dönüştürmek İsterseniz Hemen Arayın: +90 (544) 854 32 91

çinko hurda alımı, çinko hurdacı

Hemen Ara
× WhatsApp