Üsküdar Hurdacı 544-854-3291

Ak Metal Hurdacılık, temel faaliyetleri Üsküdar hurdacılık işleri, ve her türlü hurda alımıdır. Üsküdar Hurda piyasasında önemli bir paya sahip olan şirketimiz, Türkiye genelinde de geniş yer teşkil etmektedir. Şirketimiz Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarından hurda alımı yapmaktadır. Sizde Üsküdar‘da hurda alan yerler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hurdacı telefon numaramızı arayarak hurdanızı kapınızdan aldırabilirsiniz. Üstelik nakit ödeme imkanı ile.

Hurdacılarda bir çeşit geri dönüşüm dostları aslında… Sizde doğaya birşeyler kapmak isterseniz hurdalarınızı çöpe atmayın.

Üsküdar Hurdacı ve Hurda Alımı

Bir ithalat ihracat firmasında çalışıyorum. Bütün işimiz bilgisayar, yazıcı, faks, fotokopi arasında geçiyor.  Gün boyunca internetten çıktı alıyoruz, müşterilerimize faks çekiyoruz veya fotokopi çekerek kargoya veriyoruz. Sayfalar dolusu raporlar hazırladığımız kağıtlar oldukça fazla. Asıl üzücü olan yanlış yazılmış  veya yanlış çıktıları alınmış olan kağıtları doğru çöpe göndermek. Prova kağıtlar zaten olağanüstü harcanıyor. Akşam çöpe attığımız kağıtlar, ofisin temizlik elemanı tarafından diğer çöplerle karıştırılarak doğru çöp konteynerine atılıyor. Ben ofiste ne kadar kağıtlar için ayrı çöp kutusu kullansam ve diğer arkadaşları da bu konuda uyarsam da başarılı olamıyorum. Harcadıkları ve düşüncesizce har vurup harman savurdukları çöpe attıkları bu kağıtlar yüzünden  gelecekte nefes almak için gerekli oksijeni bulamayacağız. Doğal kaynaklarımız tükenecek. Ağaçlar yok olunca ormanda yürüyüşler, koşular yapamayacağız. İçeceğimiz sular azalacak. Evet sadece bir kağıt bile çöpe ulaşmamalıydı. Ama her gün tonlarca kağıt çöpe atıldıkça doğal enerji kaynakları da yok ediliyordu.  Fakat insanlar aldırış etmiyorlardı. Oysa internette gördüğüm kağıt atıklardan yapılmış mukavva kolilerin çöp kutusuna dönüştürülmüş şekli ile artık ofislerde kağıtlar çöp olmaktan kurtuluyordu. Koli çöp kutularına atılan kağıtlar, geri kazanım kutularına veya ayrı olarak çöp konteynerlerine bırakılıyor ve kağıt toplayıcıları da bu atıkları rahatlıkla toplayabiliyorlardı.

üsküdar hurdacı

Üsküdar Hurdacılık

Araştırıp bulduğum bu haberi hemen patronla paylaştım ve ofise de internetten siparişi verdim. Ofis çalışanları koli kutulara çabuk alıştılar. Çöplerde ayrılan kağıtlar geri dönüşüm fabrikalarında, üzerlerindeki mürekkep ve yapıştırıcılardan arındırıldıktan sonra hamur haline getiriliyor ve tekrar geri kazandırılıyor. Pet şişeler, ambalaj atıkları için de geçerliydi aynı sistem. Doğaya bırakılan pet şişelerin çevreyi kirletmesi ofistekileri fazla ilgilendiren bir konu değildi. Fakat bu konunun ayırdına varmaları gerekiyordu. Pet şişeler ve ambalaj atıkları için de atık kutusu oluşturmuştuk. Her gün aynı ikazı yapmam sayesinde ofistekiler bir müddet sonra benden daha çevreci oldular. Onlar unuttuğunda temizlik elemanımız devreye giriyordu, o da geri kazanımın iyi bir neferi oldu. üsküdarda hurda alımı yapan, üsküdar hurdacı firmamız yılların geri dönüşüm tesisini kurma yoluna ilk adımını atmaya başlamıştır. toptan hurda alımı yapan hurdacı istanbulda üsküdar semtinde devasa bir proje imza atmaya hazırlanan hurdacı firma geri dönüşüm fabrikamız, üsküdar hurdacısı olarak bilinsede artık birçok etkeni beraberinde kablo bakır kırma tesisi, hurda bakır ocak tesisleri, kurşun külçe ocaklık mal alımı ve satımı yapan üsküdar ak metal hurdacılık adıyla bilinen üsküdar hurdacı yeni adıyla dev bir piyasa yapmaya başlamıştır. kablo bakır alıcısı, bakır kablo hurdası alanlar, bakır alımı yapanlar, çamlıca bakır kablo alımı, çamlıca hurdacılar, üsküdar bölgesinde hurdacı, üskadar anadolu yakası hurda alanlar, hurda alımı üsküdar çevresi, hurda kurşun fiyatları, üsküdar hurda firması, acıbadem hurdacılar, acıbadem hurda alımı, hurdacı acıbadem, acıbademde hurdacı numarası, Anadolu yakası üsküdar acıbadem hurdacısı 0544 854 32 91 aramanız yeterli en yakın anadolu yakası hurdacı.

Üsküdar Bakır hurda
Üsküdar Sarı (Pirinç) hurda
Üsküdar Çinko hurda
Üsküdar Sarı Hurda
Üsküdar Hurda Kablo Çeşitleri
Üsküdar Krom, Nikel Hurdaları
Üsküdar Kurşun (Akü) Hurda
Üsküdar Demirli Karışık Maden Hurdaları

Hemen Ara
× WhatsApp