Üsküdar Hurdacısı

Üsküdar Hurdacısı

Yıllardır yapmış olduğumuz iş olan hurdacılık ile insanlara oldukça faydalı hizmetler sunmuş ve sunmaya da devam etmekteyiz. Üsküdar hurdacısı olarak bilinen firmamızda hem çalışma bölgemizde hem de İstanbul genelinde sevilen ve tercih edilen firmalar arasında yer almaktayız. Hurdacılık mesleği kulağa basit bir iş gibi gelse de aslında büyük incelikleri olan ve dikkat gerektiren işler arasında yer almaktadır. İnsanlardan almış olduğumuz hurda kapsamına giren materyallerin sınıflandırılması geri dönüştürülmesi gibi süreçler aslında hiç kolay olmamaktadır. Öncelikle son derece yorucu bir süreç yaşamaktayız. Buna rağmen sizleri hurdalarınızdan kurtarmak ve geri dönüşüme katkı sağlamak bizim için son derece önemli ve yapmaktan gurur duyduğumuz bir iş olmaktadır.

Bizimle iletişime geçtiğiniz de Üsküdar hurdacısı ile irtibata geçmiş olacak ve bölgede hizmet veren önemli bir hurda firmasından hizmet alacaksınız. Bizler bölgede hizmet veren en hızlı, en iyi fiyatı veren önemli bir hurda firması olmaktayız. Sizlerden hurdanızı alırken kapınıza kadar gelerek sizi hiçbir zahmete sokmuyoruz. Kapınıza kendi aracımız ile geliyor ve sizlerden her türlü metali ve hurdanızı alarak ücretini ödüyoruz. Böylece hem siz hem de bizler kazanıyoruz ve en önemlisi de geri dönüşüm ile doğamız kazanmış oluyor.

Doğa İçin Eski Eşyalarını Geri Dönüşüme Verin

Bazı insanlar ne yazık ki hurdalarının çok bir şey etmediğinden yakınarak hurdacılara vermekten ziyade çöpe atmayı sokaklara bırakmayı tercih etmektedir. Ancak bu metaller sokaklara bırakıldığında gelişi güzel arazilerde kalarak doğaya zarar vermekte ve kaybolmamaktadır. Bugün basit bir plastik şişenin doğada kaybolma süresi 100 yıl iken daha zararlı metallerin doğada başıboş kalması çok daha zararlı olmaktadır. Doğa insanların bu bilinçsiz davranışları nedeniyle yüzyıllardır zaten çok büyük zararlar almış ve eski verimini kaybetmiştir. Doğaya bırakılan zararlı maddeler bu durumun hızlanmasını ve doğamızın sonunda infilak etmesini sağlamaktan başka bir işe yaramayacaktır. Üsküdar hurdacısı olarak doğamıza verilen bu zararı ortadan kaldırmak adına insanlardan her türlü hurdalarını çok iyi fiyatlara satın almaktayız. Böylece hem bizler kazanmakta hem doğamız hem de dolaylı olarak tüm insanlar bu hizmetten faydalanmış olmaktadır.

 

Hemen Ara
× WhatsApp